Jump to content

Getwell

Użytkownik
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Getwell's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Tutaj dopłaciłbym do wersji 3050Ti jeśli już. A tak w ogóle to wziąłbym jakiegoś laptopa z RTX 3060 i i7-11800H, albo Ryzenem 7.
 2. Dołączając się deo dyskusji jeśli chodzi o serie laptopów: Jak Lenovo -> to Legion ( nie brałbym Ideapada we względu na ubogi układ chłodzenia) Jak Acer -> to Predator (Nitro ma kiepski ekran oraz baterię) Jak Dell -> to Alienware ( wiem, trzeba trochę więcej wydać i różnie jest z dostępnością ale warto)
 3. Jeśli komuś to pomoże to ja miałem Lenovo Legiona Y540 i wziąłem sobie z niego dysk z systemem i zainstalowałem od nowa na nowym laptopie i śmiga. Wymogiem koniecznym jest jednak uprzednie założenie konta Microsoft na starym laptopie. U mnie licencja się zaczytała i można aktualizować do Win11.
 4. Pobierz wszystkie konieczne sterowniki ze strony ACER a jeśli chodzi o Nvidię Geforce Experience to pobierz kompatybilną wersję sterowników i zaktualizuj na maksa. Tak samo z Windowsem. Gdy już pobierzesz sterowniki ze strony oficjalnej Acera to zaktualizuj Windowsa na maksa ( nawet ręcznie klikaj żeby Ci wyszukał wszystie możliwe aktualizacje) i poinstaluj. Powinno być wtedy ok.
 5. Hej, a konkretnie chcesz wziąć na raty w Play, czy po prostu na raty?
 6. Hej. Być może jest to jakiś błąd Windowsa. Masz najbardziej aktualną wersję? poza tym sprawdź w ustawieniach wyświetlacza może czy masz ustawione cały czas podświetlenie. Jeśli nie rozwiąże to problemu to spróbuj wyciągnąć baterię i po 10 sekundach wstawić ją z powrotem. Jest to reset baterii. sprawdź też w programie lenovo, czy nie masz ustawionego jakiegoś trybu, który uniemożliwia tryb uśpienia( jeśli takową posiadasz)
 7. Hej, możesz po prostu odłączać myszkę po skończonej pracy (na noc). Moim zdaniem to najmniej inwazyjne i sam robię tak na co dzień
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.