Jump to content

Raaban

Użytkownik
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

Raaban's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Witam ! Chciałbym zakupić laptop, lecz kompletnie jestem zielony jeżeli chodzi o specyfikacje. Za laptop chciałbym wydać ok. 8-9 tyś. chyba że, znajdzie się cos za co opłaca się dopłacić to mogę to przemyśleć. Laptop w głównej mierze będzie używany do grania w gry. Mam nadzieję że w tym przedziale znajdzie się coś "opłacalnego", dlatego przyszedłem do was by pieniądze nie poszły w błoto przy samodzielnym wyborze.
  2. Witam ! Chciałbym zakupić laptop, lecz kompletnie jestem zielony jeżeli chodzi o specyfikacje. Za laptop chciałbym wydać ok. 8-9 tyś. chyba że, znajdzie się cos za co opłaca się dopłacić to mogę to przemyśleć. Laptop w głównej mierze będzie używany do grania w gry. Mam nadzieję że w tym przedziale znajdzie się coś "opłacalnego", dlatego przyszedłem do was by pieniądze nie poszły w błoto przy samodzielnym wyborze. ////////////////////////////////////////////EDIT////////////////////////////////// Dopiero przy przeglądaniu forum zauważyłem że do laptopów jest osobny dział .
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.