Jump to content

wooshaq

Użytkownik
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

wooshaq's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  • First Post Rare

Recent Badges

0

Reputation

  1. Zdecydowanie jest to wina routera ponieważ w celach testowych kupiłem nowy router który podpiąłem do tego otrzymanego od UPC, jeśli to coś pomoże ów model jest identyfikowany jako Compal CH7465LG-LC. Na zakupionym TP linku podpiętym ethernetem do compala na którym postawiłem oddzielną sieć prędkości transferów wróciły do normy. Compal ma tryb router oraz modem, obecnie jest w trybie router. Czy jest jakaś zaleta przełączenia go w drugi tryb, wtedy jak się domyślam traci swoje możliwości routerowe. W tych tematach jestem akurat laikiem więc byłbym wdzięczny za pomoc.
  2. Masz na mysli speed test? https://www.speedtest.net/result/11722587359.png
  3. Witam, dotychczas używałem routera z dekoderem od UPC, czarna skrzynka. W tym czasie wszystko działało poprawnie, kończyła mi się umowa i przedłużyłem na nowych warunkach, z 300Mbps zmieniłem na 750Mbps a co za tym idzie otrzymałem nowy router. Tu niestety zaczęły się problemy. Używam w domu dwóch urządzeń, laptopa i PC na którym mam włączone udostępnianie sieciowe. Przy starym routerze Prędkość uploadu jak i downloadu plików z jednego komputera na drugi była na podobnym poziomie i wynosiła około 40,000 kilobajtów/s co było zadawalającą prędkością. Przy nowym routerze i tym samym podłączeniu. Wysyłanie z PC do Laptopa wacha sie na poziomie 30,000 - 50,000 kilobajtów/s a z Laptopa na PC już znacznie spada oscyluje w granicach 5,000 - 20,000 kilobajtów/s. Nie wiem do końca co z tym zrobić. PC jest podłączone kablem ethernetowym, laptop natomiast działa na wifi. Laptop jest nowy, kupiony w styczniu i od czasu nabycia opisany układ działał wyśmienicie. Jakieś pomysły jak to naprawić?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.