Jump to content

sierran

Użytkownik
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

sierran's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  • First Post Rare
  • Conversation Starter Rare

Recent Badges

0

Reputation

  1. Dziękuję za informację! Blok może być full aluminium, nie potrzebuje tam rgb ani nic z tych rzeczy. I dobrze że zwróciłeś mi uwagę by sprawdzić oznaczenie laminatu. Jeszcze pozostaje pytanie jaką obudowę do LC? obecnie mam coś takiego https://www.x-kom.pl/p/305444-obudowa-do-komputera-silentiumpc-aquarius-aq-x70w-pure-black.html ale do LC bym kupił coś z hartowanym szkłem i większą ilością miejsca. Chciałbym jeszcze dopytać czy najlepiej samemu dobierać podzespoły, czy np. kupić gotowego kita od EKWB który da radę jeszcze podłączyć blok pod GPU.
  2. Witajcie drodzy forumowicze! Właśnie padło mi AIO od silentiuma i leci na gwarancję, korzystając z okazji postanowiłem że czas na Custom Loopa!. Nie zależy mi na OC tylko na ciszy i braku wibracji. Jaką obudowę polecacie i jaki blok dobrać dla Radona MSI 5700 XT Mech OC? Z tego co widzę nie ma odpowiedniego bloku dla GPU od EKWB, znalazłem tylko odpowiedni blok na aliexpress 😞 dokładnie coś takiego https://pl.aliexpress.com/item/4000161739526.html. Czy ma sens zakup zestawu od EKWB i dopięcie do CL wcześniej wspomnianego bloku? Chce zaznaczyć że w tych tematach jestem zupełnie nowy 🙂
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.