Jump to content

Moni8777

Użytkownik
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Moni8777

 1. Cześć, pisałam tutaj jakiś czas temu, ale wtedy nie dałam rady kupić kompa, wracam więc po pół roku z nowym budżetem, max 5.5 k. Może od tego czasu też coś się w sprzęcie zmieniło. Szukam dobrego laptopa, głównie do grafiki 2d i animacji ( Photoshop, Illustrator, After effects) ale też do modelowania 3d, SketchUp, może Rhino. Okazjonalnie jakiś render. Niestety musi być mobilny, więc tylko laptop, nie stacjonarny. Zależy mi na wydajności, dobrej matrycy i możliwości dołożenia ram w przyszłości.

  Do tego chcialabym żeby był estetyczny, więc typowo gamingowa stylistyka z odpada. Plz help ! Dzięki góry

  pozdrawiam serdecznie

 2. 18 hours ago, Kyle said:

  Jeśli nikt nie poleci Ci poszukiwanego modelu, to pozostaje wertować testy i szukać czegoś na IPS z szerokim gamutem (no szerszym niż np. żałosne 65% sRGB - całkiem często spotykany przypadek w laptopach) ... resztę załatwi kalibracja i oprofilowanie.

  A ten?

  https://allegro.pl/oferta/dell-xps-15-9500-i7-8gb-512gb-ssd-gtx1650ti-win-10-11115488641

 3. Cześć, szukam dobrego laptopa do grafiki 2d i animacji ( Photoshop, Illustrator, After effects) ale też do modelowania 3d, SketchUp, może Rhino. Okazjonalnie jakiś render. Niestety musi być mobilny, więc tylko laptop, nie stacjonarny. Budżet najlepiej 4-4.5 k, ale jak będzie coś extra może być 5 k, to już absolutnie max. Zależy mi na dobrej matrycy i możliwości dołożenia ram w przyszłości.

  Do tego chcialabym żeby był estetyczny, więc typowo gamingowa stylistyka z odpada. Plz help !

  pozdrawiam serdecznie

×
×
 • Create New...