Jump to content

Doctor

Stały użytkownik
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Doctor

 • Rank
  Uczestnik
 1. To poprostu jest najlepszym "indykatorem" czyjegoś prawdziwego charakteru i usposobienia. Pokazało, że niekturzy dla paru groszy mogliby zrobić "wszystko" byle dostać jakiś dooperel. Faktycznie, szkoda że tak bardzo "zszedł na psy" ten konkurs, ale cóż, można się pocieszyć że posłużył od (niechcąco) do odkrycia przez niektórych osobników swoich "kart" Sorry że się jeszcze tutsaj dopisałem, ale chciałem poprostu wyrazić swoje zdanie, jako że to forum dyskusyjne, a temat dotyczy wszystkich userów forum.
 2. Doctor

  Foto Gra :)

  Ja chce nadal śledzia na pustyni :|
 3. Dobrym, choć drogim "lekarstwem" byłaby maszynka, 3 głowicowa z aplikatorem żelu, NIVEA bodajrze takie wypuszcza, golisz się "w osłonce" i niby łagodzi na bieżąco, tyle że koszt to parę stów :| Update: Mimo że (o dziwo 8O ) używam zestawu : MACH3 Giletter Gel Sensitive i Nivea z minerałami morskimi, to też czasem mam podrażnienia, ale rzadko. Nie miałem ich natomiast gdy stosowałem ostre wody po goleniu, takie które "żarły" w pysk jak diabli, pare sekund zaszczypiło i ............. spokój i ulga, tudzież miłe uczucie odkażonej facjaty :)
 4. Doctor

  Foto Gra :)

  Chcę zobaczyć śledzia na pustyni :D
 5. Doctor

  Foto Gra :)

  Może by tak różowego śfistaka ??
 6. Doctor

  Foto Gra :)

  Chcę zobaczyć kwadratowego węża :)
 7. Doctor

  Foto Gra :)

  A teraz chciałbym zobaczyć kufel miodu pitnego czwórniaka :)
 8. Doctor

  Foto Gra :)

  To co, koniec gry ? :?
 9. Doctor

  Foto Gra :)

  na 100% Sanolk Ja chce zobaczyć nagą Monikę Olejnik (już 2 raz proszę :| )
 10. Doctor

  Foto Gra :)

  Chcę zobaczyć nagą Monikę Olejnik :>
 11. Tryg być może nie jest taki zły, zmienili nazwę (tylko ?) wcześniej to była Energo_Asekuracja, o ile pamiętam. Stawki zawsze mieli bardzo OK, a i z wypłacaniem szkód nie robili problemów. Auta w mojej firmie wszystkie były u nich ubezpieczane, zwłaszcza dletego że dla pracowników energetyki były specjalne pakiety, jeszcze tańsze :) Nie wiem jak teraz z nimi jest.
 12. Zwiększając napięcie dla Apg powodujesz że karta bedzie trochę stabilniejsza po podkręceniu ale podwyższanie napięcia powyżej norm technicznych nie jest zdrowe dla sprzętu to wszycy wiedzą :). Ja odłaczyłem wiatrak od mojego gefroca400 i zmieniłem na inny i podłączyłem go dozaiszlacza a nie do miejsca gdzie jest gniazdo na karcie gfx i przesto idzie z core166@240 8O (przedtem koniec na 200) i mem 144@182 :).
 13. Student plotechniki na wydziale telekomunikacja i elektronika składacz kompów i inszych rzeczy :)
 14. Wiecie że test IQ to bzdura rodzajów inteligencji jest dużo np:Bethoven był geniuszem ..... Muzyki Einstein był geniuszem z fizyki chociaż miał słabe oceny.Widziałem testy IQ i są one przeznaczone dla ścisłowców (matematyka np:jak liczba nie pasuje do ciągu ) a jesli ktoś jest geniuszem malarstwa ? lub ja ludzie z zepołem Sawnata mają takie zdolności jak :podawanie czasu bez zegarka(noc dzień), czy wylicznie dnia np 1878 3 lipca jaki to był dzień sobota i niedziela 2 tys lat w tył i wprzód lub potrafią wyliczyć liczby pierwsze ( dwaj bliźniacy którzy się bawili w wieku 7 lat wymyślając co wię
 15. Bardziej podkrecony proc zuzywa więcej energii to proste i zasiłka musi dać więcej prądu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.