Skocz do zawartości

meeehau

Użytkownik
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia meeehau

  1. Mam ps5 pro i w trybie wydajności z większą ilością klatek bf6 wygląda strasznie słabo na 32 4k oled. A w trybie jakości 60fps input lag jest niegrywalny w multi.
  2. Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Patrzyłem jeszcze, że techlipton poleca chłodzenie wodne hayate. Czy ten dark rock się zmieści spokojnie?
  3. Witam, będę bardzo wdzięczny za pomoc w stworzeniu zestawu z rtx5080. Zależy mi na ciszy przede wszystkim, podświetlenie RGB mi niepotrzebne. Monitor posiadam 32 4k oled LG. Zwróciłem jakiś czas temu gotowy komputer 9800x3d, chłodzenie endorfy navis f280, obudowa phanteks xt view i rtx 5080 zotac solid core z uwagi na bardzo głośne chłodzenie navis f280. Komputer będzie używany do grania w multi w bf6. Budżet ok 12-14 tyś z win11. Jestem laikiem w temacie składania kompa, zależy mi bardzo na ciszy. Poczytałem trochę i może ciszej będzie z chłodzeniem powietrznym np phantom spirit.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...