Jump to content

koczo

Stały użytkownik
 • Posts

  112
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  3296691

koczo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Teraz napiszcie jaki był poziom egzaminów... gdzie w ogóle już były ?
 2. 2 obrony ? Panowie robili 2 kierunki ?:P
 3. Moim zdaniem jeśli planujesz studia - idź do LO. Jeśli nie, to na pewno Technikum... jeśli idziesz na studia, to po technikum też możn, ale szkoda roku. Takie jest moje zdanie i w moim mieście w Liceach jest wyższy poziom niż Technikach (oczywiście nie wszystkie Licea reprezentują wyższy poziom :) )
 4. Tak, na zwykłym Polsacie. Od oglądalności zależy to, czy gale PRIDE/UFC będą częściej transmitowane, także oglądajcie :)
 5. 22:50 - informacja od Jurasa, który to komentował ;-) Paweł pokazał wielką klasę i dusze wojownika... zabrakło niestety zdrowia i doświadzenia. Minotauro jednak ma za sobą już kilka lat startów w MMA, a Nastek dopiero debiutował. Nie zbłaźnił się, pokazał z dobrej strony, tylko mieć nadzieję, że wyciągnie wnioski i następne walki będą coraz lepsze. JUDO RULEZZZ !!! (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :) )
 6. Zdjąłem z sieci One. Nie wiem, czy w Niemczech ściągają.
 7. Ja zdjąłem simlocka już... działa wszystko :) Ściągałem w Wiedniu.
 8. Też jestem Robert, więc przesyłam najlepsze życzenia ;)))
 9. koczo

  Kondycja Fizyczna

  No stary, nie mów, że sztuki walki nie są kontuzjogenne... kopiąc się, uderzając lub rzucając po macie/ringu po prostu to jest wliczone w rachube :) Zapytaj kogokolwiek trenującego pare lat jakieś walki, czy miał jakąś kontuzje :P Każdy odpowie, że tak... to co mówię opieram na swoim 7 letnim doświadczeniu w judo :)
 10. koczo

  Kondycja Fizyczna

  Ja nic nie mówie :) Spoko, że dałeś :P Ja mam swoje tylko w kimonie (judoga), więc ciała tak dokładnie nie widać :P
 11. koczo

  Kondycja Fizyczna

  To teraz robicie konkurs na fotki ?:P
 12. koczo

  Kondycja Fizyczna

  Jeśli kondycje traktujemy jako ogólna sprawność, to powinniśmy ją dać w cudzysłowiu - 'kondycja'. Kondycja dla sportowca to nic innego jak wytrzymałość, a wytrzymałość to co innego niż siła :) Można mieć siłę, a nie mieć kondycji (na marginesie bardzo często tak jest), albo kondycje mieć, a siły z kolei nie mieć :P
 13. koczo

  Kondycja Fizyczna

  Właśnie nie wyobrażam sobie i dlatego pytam, bo siłownia to jest siła/wytrzymałość, a koleś tu napisał o problemach z bieganiem i że to go denerwuje :P Kondycja to kondycja, a nie wyciskanie...
 14. koczo

  Kondycja Fizyczna

  Wcale nie... znam wielu kulturystów, którzy 100m nie mogą przebiec :P
 15. koczo

  Kondycja Fizyczna

  No ale chodzi Ci o kondycje, czy wygląd.. bo to są troszkę różne rzeczy :P
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.