Jump to content

Michnik

Stały użytkownik
 • Content Count

  633
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Michnik

 • Rank
  Uczestnik

Profile Information

 • Skąd
  Skarżysko
 1. Szybkie pytanie;) Czy jak przerobie ultrę na SLI to mam jakies szanse na wzrost wydajności?
 2. No to te 2 sztuki które miałem tak samo. Cos w tym dziwnego jest, że wszystkie chodzą podobnie.
 3. Ja miałem jak narazie 2 sztuki 3700+ San Diego i oba chodzą spokojnie na 2900MHz i 1.6V. Ale niestety na 3GHz to juz sporo napięcia potrzebują. A nie bardzo mi sie wydaje, że 1.65V jest dobre dla tych procków.
 4. Jest gdzieś w ostatnim oficjalnym biosie możliwość włączenia Fast Writes czy ta płyta automatycznie(domyślnie) włącza?
 5. A u mnie nie działa od nowości. Jednynie CTRL+F1(lub jakis inny F). A na hasło nie idzie mimo ustawienia na hasło. Poza tym włacza sie przyciskiem na obudowie a nie powinno skoro mam tak ustawione, żeby szło tylko na hasło z klawiatury.
 6. No to widze, że mi troche zejdzie ;) Mój dopiero przy 1.67V jest w miare stabilny przy 9x300MHz. P.S. Co to znaczy stabilny? ;)
 7. Pytanie ze statystyki do tych co selekcjonują procki. Otóż ile średnio trzeba przejrzeć procków aby tarfic na takiego co by chodził np 9x300MHz(2700MHz) na napięciu nie przekraczającym 1.55V(mam chłodzenie wodne)? Bo mam spore możliwości w tym względzie(selekcji).
 8. Pytanie z innej beczki ;) Ma ktoś obraz termiczny(czy jak to nazwać) tej płyty podczas pracy? Bo chciałbym pozakładać radiatorki gdzie sie da....
 9. Najśmieszniejsze jest to , że w demo grałem i grałem i nic!
 10. A czy przy 300MHZ dla tej płyty musze już ruszać jakies napięcia dla uzyskania stabilnoście takiego HTT? Np na LDT czy na chipset? Bo w prime i 3D markach jest stabilny komp ale zuważyłem, że na najnowszym Need For Speed się zawiesza tak jakby dźwięk i zamraża obraz. I gdzie dokładnie jest PWM, bo cos mam wysokie temperatury z wskazań tego czytnika( 50-60stopni).
 11. No rzeczywiście. W/g tego programu podaje mi przy ustawieniu na 150(to chyba ten DIV ;P ) 215MHz.
 12. Kurcze narazie sie uczę tej płyty i nie bardzo kumam ustawienia od pamięci. Jak ustawiam na ddr 140 to komp chodzi bez problemu a jak dam na 200MHz(mam ddr466) to komp się zawiesza i nawet winda sie nie wczytuje. Jak to jest z tymi ustawieniami bo nie bardzo rozumiem.Aha i jaki jest ostatni oficjalny i najlepszy bios dla tej płyty(nie koniecznie oficjalny)?
 13. A nie da się tej płyty czasem uruchomić hasłem? Bo kombinacja klawiszy idzie a na hasło nic z tego? O co chodzi?
 14. Jaka jest w miare bezpieczne napięcie dla Venice 3000+ na WC? Bo mam teraz 1.67V potrzebne do tego żeby śmigał na 1700MHZ. 2550MHZ(8.5 x 300MHz) robi przy 1.55V. Więc pytam czy to jest jeszcze w miarę bezpieczne przy temp IDLE 20-25stopni i obciążenie 30-40 stopni?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.