Jump to content

lobo0

Stały użytkownik
 • Posts

  514
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • GG
  302445

Profile Information

 • Skąd
  Bielsko-Biała

lobo0's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Czy ktoś z was wie kdzie jest czujnik, który w Easy Tune w PC Health nosi nazwę SYSTEM? Wiem tylko, że jest w lewym dolnym rogu płyty, ale który to dokładnie? I jeszcze jedno, co to jest w speedfan'ie "temperature sensor diode 2" ? - też coś pokazuje, ale gdzie ten czujnik?
 2. Jedyne co mogę pomóc to tyle, że moja płyta była w serwisie (wysłana do esc.pl) 12 dni + przesyłka w jedną i drugą stronę. A co do twojego problemu to jeżeli wszystko już wyeliminowałeś to pozostaje opisać problem i wysłać płytkę.
 3. Raczej twój windows nie pozwala przydzielić więcej niż 858MB na jeden program. Żeby to się udało włącz dwa razy memtesta z ustawieniem max 858 MB na każdego z nich
 4. Reflash biosu i CCmos było na samym początku. Puściłem nawet liveCD i tam jest to samo :( Everest prawie tak samo jak coretemp: No nic... wysyłam na gwarancję :angry:
 5. Też mi się tak zdaje, bo coretemp też wariuje :angry: Płytka ma niecały tydzień i już takie niespodzianki robi :(
 6. Dzisiaj włączyłem komputerek i moim oczom ukazał się taki oto dziwny widok: :unsure: Dodam, że w biosie wyglada to tak samo. Nie można sterować pracą wentylatorów. Czy ktoś z was spotkał się z takim czymś lub wie jak to przywrócić do normalności? Uprzedzając niektóre odpowiedzi napiszę jeszcze, że bios resetowałem oraz wrzuciłem później 8UM2D725RXX jednak to nic nie dało. :blink:
 7. powodzenia :blink: PS. a to, że temat umarł to tylko dobrze świadczy o sprzęcie...
 8. to jest banalnie proste. Odkręcasz klawiaturę, ściągasz ją (pamiętaj o czterech zatrzaskach pomiędzy klawiszami funkcyjnymi - należy je przesunąć w dół) Odkręcasz śrubki od chłodenia i wymieniasz pastę oraz czyścisz wszystko co przybrudzone. kilka moich zdjęć KLIKNIJ
 9. tak widocznie przewidzieli konstruktorzy i szczerze powiedziawszy płycie to nie przeszkadza więc po co zmieniać?
 10. Dzisiaj dostałem ten monitorek i jest świetny. Plusy: - ładne kolorki, - duża regulacja jasności i kontrastu Minusy: - srebrzenie - czarny nie jest czarny (ale taka jest już przypadłość mva) - smużenie (widać tylko podczas przeglądania w operze - środkowym przyciskiem) Generalnie jestem zadowolony - pracuje się o wiele lepiej niż na moim poprzednim crt'ku - też 19" który jest na trinitronie. Jeżeli komuś nie przeszkadzają te minusy, które wypisałem to jak najbardziej polecam. A co do srebrzenia pod kątem to widać to doskonale na poniższych zdjęciach:
 11. a co z wydajnością? czy na x64 jest widoczna różnica?
 12. jak chcesz trochę zaoszczędzić to w apollo jest taniej CLICK
 13. Pytanie dotyczyło Asus Update - czytanie ze zrozumieniem się kłania
 14. zero własnego wkładu...wszystko trzeba podać na tacy, ach...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.