Jump to content

wawroch

Stały użytkownik
 • Posts

  125
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by wawroch

 1. ej kolo ;] ryba ma racje kaskada to nie zabawa ;] normalne ss to jest pikuś jak już masz problemy z takim zwykłym ss to o kaskadzie zapomnij to juz jest skomplikowana sprawa. poducz sie troche wiecej i buduj.

  Co do pytan etylen za 3,9kg 460zł w messer mniej wiecej taka cena i plus roczna dzierżawa butli

  Kompresor przynajmniej z 1hp może byc troche mniej

  co do kompresora działać bedzie ale czy pozwoli taki kompresor na skroplenie etylenu w load to ciezka sprawa kepons cos może powiedzieć o tym ile zabawy miał ze słabym kompresorem na 2 stopniu ile zabawy było.

 2. bo czasem lepiej zlecenie komuś wychodzi taniej niz zrobienie samemu ?;] i do tego jeszcze wydajniej wiec wiesz... jak chce to niech płaci jego wybór częsci do normalnego Fc nie kosztuja grosze, gaz dobry drogi jest i sam sprzet do zrobienia jego swoje kosztuje..

 3. Czy ja wiem jak zastosujesz cichy kompresor Danfoss to układ będzie dość wydajny i w miarę cichy.. jednak że nie będzie niesłyszalne zależy co dla kogo oznacza słowo cisza dla niektórych kaskada to cichutka bestyjka a dla nie których pasywne jest za głośne :P :P :P Prądu dużo nie zje jak na 24h dasz.

 4. Dokładnie jak mówi przedmówca, układy Kaskadujące to dosyć skomplikowana sprawa chwila nie uwagi i układ może wylecieć w kosmos... Najlepiej zrób SS a później coś więcej.

   

  Ogólnie pierwszy raz widzę :P aby ktoś budował od razu kaskadę..

 5. Ej kurde jak ma być coś na czas skoro nawet głupia poczta sie opierdziela w tamten poniedziałek wysłałem do luka dysk a jeszcze go nie ma ;] Albo coś wysyłali i na czas nie dochodzi to tez trochę wina nie wszystko jest w rodzinnym mieście... Piotres ma drogo ale wszystko robione w pro warsztacie. Zgadzam sie z masellem Ze układy fajne ale wydajność ich nie jest Elo ;]

 6. Yotomeczek, ale zobacz to od innej strony :P masz ulokowane 250zł :PP Normalnie tak jak w banku :P tylko bez stopy procentowej :P

  hymm co do tego że nikt w Polsce nie umie tego dobrze zrobic Pan Piotres Zobaczcie co czyni.. Np Pan ryba robi układy chaotycznie (mowa o zabezpieczeniach :P ) ale tez sa zimne Luke jednak robi najfajniejsze bo w sumie duzo kombinacji jest :) Jednak że z takimi układami jest smiesznie bo taki jeden układ moze dać Ci po [gluteus maximus] i ciagle być cos nie tak :) a szczególnie z tymi skomplikowanymi. :)

×
×
 • Create New...