Skocz do zawartości
MAD_M

Abit BX-133

Rekomendowane odpowiedzi

Płytkę tę posiadam od dłuższego czasu i pracowała bezproblemowo na celku 466. Dawał się wykręcic do 525 i nie było problemów. Niedawno zmieniłem proca na cel 1000MHz i przy próbie skorzystania z nagrywarki (wystarczy że wkładam do niej jakąkolwiek płytkę) wywala blue screen "hardware malfunction" i zwis :( .

Dodam że dzieje się to bez żadnego podkręcania. Procka testowałem na innej płycie i jest ok. Chłodzenie ma porządne, dodatkowo coolerek na chipsecie.

Ma ktoś pojęcie o co tu loto? :?

 

Mój konfig:

System - Win 2003 Standard

Cpu Cel 1GHz

MB - Abit BX133

Ram - 2x 128MB PC 133

VGA - GIGABYTE Geforce 4 MX400

HDD - maxtor 20GB

CDRW - liteon 52x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały problemik z płytą Abit BX-133 Raid, mianowicie podczas instalacji Win XP wywala mi blue screen z hardware malfunktion (wydaje mi się że taki sam jak to miało miejsce u twórcy tego tematu). Jednak dziwi mnie fakt iż dzieje się tak jedynie przy isntalacji tego Windowsa XP Pro, jak instaluje Win 98SE jest OK, czy ktoś będzie w stanie mi pomóc? jeśli mowa o tych kondensatorach to czy ktoś byłby w stanie wkleić zdjęcie takiego badziewiaka (lub pokazać w którym miejscu na pł. gł są)? bo nie chciałbym potem żeby ktoś mi podmienił nie to co trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na kondensatory przy stabilizatorach, ja wymieniłem osobiscie na takiej płycie w kompie mojej siostry na takie same (w sensie producent!!! i parametry) i zero zawieszek. Od tamtego czasu nawet sie nie poskarzyla a systemy na nim bywaly juz różne. No i to fakt - plyta jest znana z padajacych kondensatorów, podobno jakas trefna seria tych czesci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...