Skocz do zawartości
wunat

Uszkodzenie gf4 Gainwarda, co i jak ...

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie, w nocy zatarl sie wiatraczek i karta tak sobie dzialala az zaczal komp swirowac dotknalem radiatora i sie oparzylem :> Teraz karta generuje po jakiejs minucie - dwoch straszne arty. Czy to przepalone jaderko ? niby wyglada na pamieci ale grafa nie krecona w obudowie normalna temperatura no i w nocy karta w idle ... W zwiazku z tym mam pare pytan:

1. Czy korzystal ktos z serwisu mmv.pl ? jakies opinie ? upierdliwi sa ?

2. Pod radiatorem mam arctic ceramique ... zmazac i dac jakis oblesny silikon ?

3. Jakies porady a`propos oddawania karty do tego serwisu ? cos wyjatkowego ?

 

z gory dzieki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwis - tragedia

wymienic - wymienia

zadzwon, podaj ze sa bledy w renderingu grafiki(kupiles kompa w sklepie, ale oni nie chca przyjac bo to jest serwis door to door, to powiedz ze oddasz i oni Ci wykreca ta karte z kompa)

wtedy zawolasz kuriera zapakujesz napiszesz numer i bedzie gitara ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fabrycznie czy tlyko zapakowana jako nowa?

mnie przyslali "nowa" ale był kurz na niej i na wentylatorze...

wyslalem im swoja karte sprawdzili była zła, to odesłali inna...naprawiona przez producenta...

szkoda gadac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

servis mmv to najlepszy servis z jakim mialem do czynienia.

odbiera ghrafe od ciebie kurier i kurier ci ja przynosci do domku.

trwa to okolo tygodnia i dostajesz nowa zazwyczaj lepsza grafe.

wiem jak jest bo sam juz 2x kozystalem z tego serivisu i poprostu polubilem jak mi sie grafa psuje :D

nie to co inny producenci robia problemy z wymiana czekanie miesiacami itp.

pod wzgledem servisu gainward rlz i basta

cinos chyba cos ci sie musialo pomylic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i slicznie, zgubilem jedna (z dwoch) malutka srubeczke do przymocowania wiatraczka, slicznie pieknie .... nie oddam tak im karty bo mnie wysmieja .... no co za pech.

Moze ktos z Wawy ma GF4200 Gainwarda i pozyczylby mi ta przekleta srobeczke ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia z trafieniem na nie uszkodzony GF 4 Ti z wadliwej serii, ja juz od 3 miesiecy dostalem 3 GF 4 Ti GS i w piatek bede miec 4 , jesli znowu trafie z uszkodzonej serii to bede sie domagal jakiegos GF FX z serii 5700 wzwyz za to ze dostaje uszkodzone karty wrr. czytajcie moj ostatni topic ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysypywanie sie karty bez powodu, jak jest zimna/ciepla obciazona lub nie. Zwisy sa dziwne bo nastepuje zwis GPU i arty na calym ekranie, caly czas mi przysylaja wersje trefne. Co do srubki to na allegro dostaniesz --> to nei srubki a koleczki xF chyba ze masz ta najstarsza wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...