Skocz do zawartości
cebullankaYgrzanka

Problem po zakupie LCD

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!

 

Kupiłem sobie monitor LCD Samsung 710T. Sam monitor jest spoko, zainstalowałem stery, świeci ładnie, byłbym bardzo zadowolony gdyby nie... ten problem. KOmp zawsze chodził przez cały dzień, ale czasami musiałem wyłączać monitor. Teraz kiedy wyłącze LCD to on czasami nie chce się włączyć spowrotem... czasami komp się podczas wyłączonego monitora resetuje. Raz, kiedy monitor nie wstał i go zresetowałem, komp odpalał, ładował WinXP, ale w momencie kiedy miał się pokazać ekran logowania, komp się resetował i od nowa... pomogło dopiero uruchomienie w trybie awaryjnym i wyinstalowanie sterowników do karty graficznej. Rozdzielczość jest standardowa: 1280x1024x60Hz. Dodam że monitor chodzi jeszcze na ANALOGowym kablu na jakimś Gf4MX 440. Stery do kart próbowałem różne: 44.xx i 61.xx

 

NIe mam pojęcia co to... na CRT tego nie było

 

Pomocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Belinea 101536 i zdarza sie czasem, ze monitor sie zawiesza w sensie nie chce sie wylaczyc/wlaczyc. Pomaga "twardy reset" przez wypiecie zasilania. Zdarza sie to jednak na tyle rzadko, ze sie tym nie przejmuje. Nie spotkalem sie natomiast z restartami komputera. Sprawdz czy dysponujesz uziemieniem i ew. pozycz inna karte graficzna i zobacz, jaki bedzie efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...