Skocz do zawartości
luks__pl

Przenoszenie numeru i NEO+ TPSA :/ POMOCY :)

Rekomendowane odpowiedzi

Za dwa dni się :D przeprowadzam więc muszę przenieść numer telefonu oraz NEO+. Po rozmowie z Błękitna Linią dowiedziałem się, że będę czekał 8O 2 miesiące. Zawsze się można pomęczyć na :) modemie ale to również odpada ponieważ przez te dwa miesiące :cry: nie będę miał telefonu, więc do czego go :wink: podłączę.

 

:wink: Może ktoś z was forumowiczów pracuje w tpsa i mógł by wpłynąć na przyśpieszenie tego procesu :?:

 

Jest to dla mnie :roll: szczególnie ważne ponieważ na początku przyszłego tygodnia biorę się za arta na temat :twisted: modyfikacju 6800, coś podobnego do tego co zrobiłem o 5900XT. Potem mam do zrobienia :) porównanie chłodzenia na grafikę oraz :D test nowych Pentagramów, itd.

Jak ktoś może mi :) pomóc to bardzo o to proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luks_pl wczoraj napisałem co i jak można zrobić, ale forum oczywiście tak działało, że mój post zginął.

 

A więc tak - sprawa tylko trochę podobna, ale można zadziałać tak samo.

Przenieśliśmy się do nowego biura no i oczywiście był potrzebny telefon. Wystarczyło podpiąć linię bo wcześniej było tam biuro gazety i wszystkie kable były doprowadzone. No i okres oczekiwania miał być też jakieś dwa miesiące. Do tego zamówienie na neostradę można było złożyć dopiero po założeniu telefonu i też to miałe trwać miesiąc, a net strasznie w pracy potrzebny.

Po jakimś czasie oczekiwania krótka wizyta w telepunkcie i niezbyt miła rozmowa z panią prowadzącą sprawę. Trzeba zapamiętać jej dane.

Potem dwa pisemka - do centrali TPSA w Warszawie i jakiegoś regionalnego (na województwo chyba) biura TPSA ze skargą. Podawać konkretne daty, wskazywać niekompetencje pracownika itd.

Skutek? Telefon założyli ponad miesiąc wcześniej, a neostrada była po 4 dniach od uruchomienia linii. Tylko pani z telepunktu miała mi za złe, że tak "brzydko" o niej napisałem i musiała się tłumczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...