Jump to content

slavok

Stały użytkownik
 • Posts

  6401
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  119

Everything posted by slavok

 1. Naści plusika, uśmiałem się :lol:
 2. Haha, dobry jesteś, nawet nie pamiętałem że coś tam pisałem
 3. 420km/h - zmodowanym veyronem w forzie motorsport.
 4. e90 320D 2007 - 640zł OC. subaru impreza 2011 - OC, AC - 1600zł. full zniżek.
 5. Ty no stary ale ja mam same problemy z http://www.wysylajtaniej.pl/ i nie polecam nikomu, masakra.
 6. Wyślij mail z prośbą o dane do wystawienia FV za wykorzystanie zdjęcia bez zakupu praw autorskich,albo wyślij poleconym fakturę na adres i dane firmy :lol: Robiłem tak dwa razy jaki jakieś lolki moje foty z drona wklejały sobie <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span> wie gdzie, 10tyś zł za fote poparte odpowiednimi artykułami działa skutecznie :lol:
 7. Kup Passata tdi w kombiaku i zawieź mamie telewizor osobiście.
 8. Zamysł tego jest taki, że ma nie kopcić w aglomeracjach miejskich, czyli jeździsz po mieście DPF filtruje cały syf, wypadasz na autostradę i następuje właśnie efektowne wypalanie jak to nazwałeś (co i jest tak przy sprawnym układzie mniej szkodliwe niż dyszle bez dpf bo to dopalanie wysokotemperaturowe), problem jest taki, że to jest pomyślane tak, że działa w krajach gdzie autostrady są... w PL ich niema to działa jak działa. DPF to nie ekologia dla drzewek i ptaszków, to przede wszystkim jak sama nazwa wskazuje filtr cząstek stałych które są najbardziej szkodliwe dla nas samych. To, że trafiłeś akurat na samochód który pozbywał się tego syfu i ładował go prosto w twoje kratki wentylacyjne to inna sprawa.
 9. z kolei na H&R mamie będą lecieć plomby, miałem H&R w subaru, wywaliłem to po tygodniu, jak ping pong.
 10. U mnie bez zmian, czarna mamba dalej służy :) stuknęło jej caaałe 45tyś km. Wiem, śruby z tyłu w kole (barany pogubiły jak przekładały koła...
 11. Oj to w takich warunkach oświetleniowych odpadają jakiekolwiek kamerki internetowe i telefony... lustrzanka, tryb manual i pojęcie o rodzajach pomiaru światła by to miało jakąś jakość. Tak jak wyżej kolega napisał, polarka na szkło.
 12. CZego to zdjęcia mają być i co to znaczy ciemne warunki, kamery internetowe ze swoimi matrycami i [ciach!]ianym użytecznym ISO nie nadają się do takich zastosowań.
 13. Dostęp bezkluczykowy to już w większości samochodów teraz jest.
 14. Te, jedź na Ukraine to się przekonasz czy ich stać na samochody za 10k pln, byłem na Ukrainie ze 3x spałem po różnych miejscach od lokalsów po <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>iane hotele i uwierz, nie stać ich na samochód za 10k... za kilka dolarów ludzie tam potrafią Ci wycałować ręce już nie piszę o ugoszczeniu.
 15. Nasz wywiad działa wyjatkowo sprawnie :)
 16. Ogarnęło ESP, gość miał tylko refleks i szczęście ;)
 17. W bagażniku dalej jest teściu...
 18. Dobreee, gdyby nie głębia ostrości to bym się nabrał i tak pokapowałem się dopiero po minucie, że coś nie tak :lol:
 19. jest kufa piękny... http://www.topgear.com.pl/garaz/fascynacje/ferrari-fxxk-szef-wszystkich-szefow/vw80rw#fp=tg
 20. a audi ma cały czas twardego .uja między siedzeniami ;)
 21. a może się jej po porostu nie stosuje? sprawdź w SM... Często producent nie przewiduje stosowania uszczelek pod misami i kładzie się to na "silikonie". Swoją drogą to k2 to <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>o, Polecam: http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=reinzosil&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-v2-aut-1-3-0907
 22. Gościu bujasz się corsą, wyznacznikiem stylu i trendów to ona też nie jest.
×
×
 • Create New...