Skocz do zawartości
Nicolaus

KHX3200ULK2 czy KINGSTON KHX3500AK2

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

 

Nie moge sie zdecydowac a raczej jestem prawie zdecydowany i chcialbym byc pewien...hehe....o ile to mozliwe.

Pierwsze sa na 400 i timingi takie ze beda co najmniej fruwac jak te 433jki, tak mi sie przynajmniej wydaje.

Prosze o wypowiedz osob ktore mialy stycznosc z tymi koscmi by przytoczyli tu swe fakty!!!

 

Prosze nie pisac a czy nie lepiej takich a takich.... mozna je kupic tu i tam.... bylbym wdzieczny, licze na konkretne wypoowiedzi zwiazane jedynie z tymi kostkami.

Generalnie chodzi mi o to by nie zrobily sie tu rozmowki typu GG... jest temat i trzymajmy sie go by jesli ktos kiedys tu zajrzy mogl przeczytac na jednej-dwoch stronach zawarte fakty a nie polemike o innych sprawach badz nagminnie sie pojawiajace utarczki forumowiczow. Czasami znajde jakis temat a w nim 1000 str a fakty razem zajmuja strone a reszta to.....

 

Z gory dzieki za zrozumienie i czekam na wypowiedzi...zniecierpliwoscia bo chcialbym juz zakupic jedne z nich....

 

Pzd wszystkich!

 

Kwintesencja wypowiedzi

 

Jesli potrzebujesz porzadnych pamiatek na dzien 26.11.2004 inwestuj kasiore w moduly oparte na TCCD!!!

Ponizej Hanu podal spis pamieci opartych o te moduly!!!

 

Wielkie Dzieki dla wszystkich z tresciwymi radami !!! Hejka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

 

Nie moge sie zdecydowac a raczej jestem prawie zdecydowany i chcialbym byc pewien...hehe....o ile to mozliwe.

Pierwsze sa na 400 i timingi takie ze beda co najmniej fruwac jak te 433jki, tak mi sie przynajmniej wydaje.

Prosze o wypowiedz osob ktore mialy stycznosc z tymi koscmi by przytoczyli tu swe fakty!!!

 

Prosze nie pisac a czy nie lepiej takich a takich.... mozna je kupic tu i tam.... bylbym wdzieczny, licze na konkretne wypoowiedzi zwiazane jedynie z tymi kostkami.

Generalnie chodzi mi o to by nie zrobily sie tu rozmowki typu GG... jest temat i trzymajmy sie go by jesli ktos kiedys tu zajrzy mogl przeczytac na jednej-dwoch stronach zawarte fakty a nie polemike o innych sprawach badz nagminnie sie pojawiajace utarczki forumowiczow. Czasami znajde jakis temat a w nim 1000 str a fakty razem zajmuja strone a reszta to.....

 

Z gory dzieki za zrozumienie i czekam na wypowiedzi...zniecierpliwoscia bo chcialbym juz zakupic jedne z nich....

 

Pzd wszystkich!

ULK2 są na samsungach TCCD - jako DDR400 mają gwarantowane 2-2-2-5 aprzy nieco luźniejszych dobijają do DDR600 ... a wszystko to przy napięciu <3V ..

KHX3500AK2 są raczej bez szans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haloooo :-)

No wiec tak jak mysle ale mimo wszystko czy ktos majacy jedne z nich moze podac swoje przezycia z OC tych kosci...

Generalnie jestem pewien ze 400 beda lepiej smigac... po cichu zastanawiam sie nad Twinx'ami 3200XL...ale to troche wiecej kasy ale i troche lepsze osiagi....kurcze ale zgryz... :wink:

 

Yotomeczek za co pkty Ci sie posypaly.... pare tygodni nic Twojego nie czytalem a tu wyskakujesz z karniakami :) 8O :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka Ludzie 8)

 

Dokładnie, nie ma że boli - teraz tylko TCCD. Jesli masz dostęp do ULK, bierz. Choć ostatnio widziałem na Allegro A-data Witesta tez na TCCD, z 3 letnią gwarą za 1100.

Przeciez i kings i corsair sa na kosciach TCCD :oops: 8O :)

 

Yoto mówi Kingstony ULK2 więc w czym problem? Żadnych Twinów bo TCCD to teraz najlepsze kości.

BTW: Gdzie kupujesz i za ile?

Jak wyzej :? choc prawdopodobnie tez sa i na innych....to prawie normalna rzecz....ostatnio coraz czesciej sie spotyka ze ta sama firma montuje rozne kostki gdzie podstawowe parametry sa zachowane.

 

Teraz od siebie.... znalazlem juz Corsary w cenie Kingsow :D

Cena....w granicach 400CHF czyli cos ponad 1100 zl

 

Dzieki za rady.... ale naprawde nikt nie ma takich pamiatek??? To ze TCCD sa w tej chwili najlepsze to wiemy od poczatku, wiec jesli jeszcze ktos wtryni tu swoje zdanie typu...tak popieram TCCD jest the best.... i takie tam... to wypisuje sie stad, zabieram zabawki i ide spac....bo jestem nie wyspany po ostatniej nocy... ide jeszcze jedna kafffe walnac...

 

A powaznie... dzieki chlopaki!!! z zastrzezeniem tego wyzej...hehe.... ale to juz wiemy i czekamy na wypowiedzii osob ktore maja jedne z w/w....chyba ktos ma??? he? a jesli nie to pewnie to ostatni post w tym topicu...hehe

 

Pzd i wyspanych dni dla wszystkich zycze!!!! Kurczre... naprawde jestem kapput :cry: ide po ta caffffe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc "nie ma, ze boli" miałem na mysli fakt, że liczą się tylko TCCD i nic innego.Przecież napisałem, żebyś brał te ULK2 jeśli cena dobra. Z tego co mi wiadomo to jest jeszce wiele innych pamięci na TCCD. Może masz do nich dostęp? Uparłeś się na Kingstony, a to nie wszystko. Poniżej potwierdzone modele:

 

 

Adata PC4500 Vitesta

Adata PC4800 Vitesta

Apacer PC4000

Centon Advanced DDR

Corsair PC3200XL

Corsair XMS PC3200C2 Rev4.1 2-3-3-6-1T

Geil UltraX pc3200

Gskill PC4400

Kingston HyperX PC 3200ULK2

Mushkin PC3200 Rev.2

OCZ PC3200 Rev.2

OCZ PC3700 Platinum

Patriot Extreme Performance PDC5123200+XBLK

PQI 3200 Turbo 2-2-2-5

Samsung PC4000 CL3

 

 

THX Turzol :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejak :D

 

Mówiąc "nie ma, ze boli" miałem na mysli fakt, że liczą się tylko TCCD i nic innego.Przecież napisałem, żebyś brał te ULK2 jeśli cena dobra. Z tego co mi wiadomo to jest jeszce wiele innych pamięci na TCCD. Może masz do nich dostęp? Uparłeś się na Kingstony, a to nie wszystko. Poniżej potwierdzone modele:

Uparles sie to za mocno powiedziane... nie zrozumncie mnie zle, chodzi mi tylko zeby nie zrobila sie tu przepychanka firmowa...jak w innych topicach... co juz zaczales podajac kilka firm. Wiem ze nie tylko kingsy sa na TCCD, dlatego jeszce po cichutko zastanawiam sie nad Corsair'em. Ale gdybysmy zaczeli polemike ktore maja TCCD memorychips to co uzytkownik to swoje piec groszy i jedna wypowiedz zaprzeczala by drugiej i znowu bedzie smietnik. Jest juz topik ktore pamiatki sa najlepsze do OC i tam sie klucimy a w innych topikach trzymajmy sie tematu... :evil: ...i basta :twisted:

 

Konkludujac... prosilem o pomoc w wyborze i dziekuje za rady... potwierdzily sie z moimi.

Moze jeszcze gdyby ktos wypowiedzial sie na temat Corsair TWINX1024-3200XL...majkel zasugerowal bym ich nie bral...dlaczego?? Przeciez rowniez sa znakomite...wg mnie ciut lepsze...wyciagaja do 2.5-3-3-6 przy FSB = 255MHz !!!...i tak wiem ze co partia to swoje prawa wiec nie przypominajcie mi o tym... w gruncie rzeczy kazda sztuka ma swoje humorki :roll:

 

Pzd i niech cafffa bedzie z nami!!! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoto mówi Kingstony ULK2 więc w czym problem? Żadnych Twinów bo TCCD to teraz najlepsze kości.

BTW: Gdzie kupujesz i za ile?

Wlasnie, Nicolaus gdzie kupujesz i za ile te KHX3200ULK2, czy TWINXY 3200XL ????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

1. Do pytan takiego typu sluzy PW badz e-mail :!: :!: :!:

2. Jest tylko jedna strona a Ty juz nie potrafisz znalezc tu odp gdzie juz ja podalem. Ciezko Cie widze na np. zlotych radach dla NF7 gdzie jest ich kolo 200. Pomysl o tym na drugi raz gdy zadasz pytanie w nie swoim topiku

:!: Twoj topik :arrow: Twoje pytania - moj topik :arrow: Twoje odpowiedzi :wink:

 

:idea: Musze to umieszczac na poczatku :D

 

Hejka

 

Special EDIT for .... m60

 

1. Jesli cytujesz to dokladnie(gdzie uzylem slowa "zasmiecam"?), sam sie prosze???

Bez komentarza...to jest gentelmenskie zachowanie

2. Gdzie??? Jesli wiesz do czego sluzy przycisk SEARCH to mniemiam ze znasz rowniez przydatne serwisy tego typu jak np...GOOGLE...wiec wpisz prosze tam haslo "chf" dla polski i nie bedzie problemu z zasmiecaniem ;-)... ponadto jak sie ma search do pojedynczego topiku??? Moja rada: CTRL+F :P

I zeby Ci dogryzc w kwestii umiejetnosci wyszukiwania... :lol:

3. "KHX3200ULK2 czy KINGSTON KHX3500AK2" - To jest temat

"Wlasnie, Nicolaus gdzie kupujesz i za ile te KHX3200ULK2, czy TWINXY 3200XL ????????" - To jest pytanie

Oczywiste podobienstwo....Twoje pytanie napewno mi pomoze w podjeciu decyzji :idea:

4. "Absurdalne jest tworzenie oddzielnego topicu tylko po to, aby zapytac, gdzie nabywasz pamiec czy za ile."

A to do czego??? Ja tak nie radzilem...a moze masz rowniez problemy na innych topikach i pomieszaly Ci sie juz wytyczne ?! :D

5. "Do pytan takiego typu sluzy PW badz e-mail"... podtrzymuje

6. "Wysylanie zapytania na priv/mail nie jest najlepszym pomyslem, bo nie tylko mnie moze interesowac gdzie/za ile kupujesz te pamieci." - patrz pkt 3. (Pomysl co by bylo gdyby we wszystkich topikach ludzie zaczeli sie pytac autorow gdzie i za ile kupili przedmiot tematu.... :roll: )

 

I na zakonczenie... piszac moje wytyczne mam na uwadze czytelnosc rozwiazania problemu...takze dla Ciebie m60, nie teraz ale byc moze w przyszlosci, ...w sumie uswiadomiles mi ze bylo to od poczatku skazane na niepowodzenie... ciezko sie walczy z wiatrakami :wink:

 

:!: :!: :!:

*** Mialem jeden problem i chcialem znalezc tu porady a zaczynaja sie mnozyc niesnaski ***

 

Byc moze jestem ciut nieuprzejmy ale ja rowniez mam swoje granice. Poprzednia wypowiedz byla/jest skierowana do wszystkich... zbyt wziales ja sobie do siebie a mniej do serca.

 

Pzd i Wszystkiego Dobrego !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ze "zaśmiecam", jak to nazwales twój topik, ale sam sie o to prosisz.

2. Jest tylko jedna strona a Ty juz nie potrafisz znalezc tu odp gdzie juz ja podalem.

Raczej trudno mnie wyprowadzic z rownowagi i jeszcze tym razem zachowam sie po dżentelmeńsku - Nie odpowiedziales na moje pytanie: GDZIE???????

Ciezko Cie widze na np. zlotych radach dla NF7 gdzie jest ich kolo 200.

Wiesz, jest taki przydatny przycisk na górze, ktory nazywa sie :arrow: Search, mozna nawet wyszukiwać posty 8O

Pomysl o tym na drugi raz gdy zadasz pytanie w nie swoim topiku

:!:  Twoj topik :arrow:  Twoje pytania - moj topik :arrow: Twoje odpowiedzi :wink:

1. Z tym tez nie moge sie zgodzic, bo moje pytanie bylo na temat.

2. Absurdalne jest tworzenie oddzielnego topicu tylko po to, aby zapytac, gdzie nabywasz pamiec czy za ile.

1. Do pytan takiego typu sluzy PW badz e-mail

Wysylanie zapytania na priv/mail nie jest najlepszym pomyslem, bo nie tylko mnie moze interesowac gdzie/za ile kupujesz te pamieci.

 

Życzę miłego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Człeniu Nicolaus przeginasz. Jakby tak każdy z pytaniem do ciebie musiał nowy topic zakładać to dopiero bysmy mieli śmietnik! Qwa- nie możesz normalnie odpowiedzieć? Lubisz zgrywać erudytę czy jak? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człeniu Nicolaus przeginasz. Jakby tak każdy z pytaniem do ciebie musiał nowy topic zakładać to dopiero bysmy mieli śmietnik! <font color="#FF0000">[ciach!]</font>- nie możesz normalnie odpowiedzieć? Lubisz zgrywać erudytę czy jak?  :evil:

Nastepny debil :evil:

1. Gdzie idioto widzisz wzmianke o nowym topiku???

2. Twoja wiedza merytoryczna to dno... "Yoto mówi Kingstony ULK2 więc w czym problem? Żadnych Twinów bo TCCD to teraz najlepsze kości. "... wspomniany Corsar rowniez jest na TCCD :!: . Wiec gdzie sie pchasz do doradzania :?: :!:

"BTW: Gdzie kupujesz i za ile? " mimo Twojej blyskotliwej wypowiedzi odpowiedzialem Ci normalnie w poscie ponizej Twojego... i masz jeszcze czelnosc sie tu ciskac !!!

 

Zebralo sie tu dwoch takich i bronic swych racji beda 8O tych Panow zegnam :P

 

BTW... lepiej juz zgrywac erudyte niz nieudawc przyglupa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeglądam sobie forym i widzę takiego Nicolausa który sie qurde nie wyspał, albo ma jakieś kompleksy...i na wszystkich próbuje napierd****ać... :evil:

Weź sobie wypij jeszcze kawę... bo forum nie nalezy tylko do Ciebie i mimo tego że sobie założysz wątek każdy ma prawo sobie w nim wypowiedzieć...

 

Nie wyzywaj ludzi od debilów .... bo pokazujesz że sam nim jesteś...

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkich....tylko debili :D ...

Po co te bezwartosciowe gadki.... wy chyba nabijacie sobie tylko statystyke... na jakies stanowisko liczysz czy co...?!

Widze ze wszystkie czarne owce sie tu zbieraja.... :P

 

Pzd wszystkich debili :!: Podajcie linka do tego topiku niech dorzuca swoje co nieco, posmiejemy sie :wink:

 

Na 5 wypowiadajacych - 3 ****..... czekamy dalej panowie....

 

EDIT

 

W sumie zgadzamy sie w jednym, kazdy ma prawo do wypowiedzi ale gdybys przeczytal uwaznie wypowiedzi widzialbys kilkakrotne me prosby by nie umieszczac tu komentarzy, prosilem tylko o rady...

Jesli uznajesz wszystkie wypowiedzi za rady, sadze ze tak po Twojej, to znaczy ze doprawdy z nie wszystkimi jest tu dobrze.... no coz...i na to znalazlem sposob ktory juz wcielilem w zycie.

Ponadto proponuje zapoznac sie z ZASADAMI i przestrzegac ich w tej formie, jesli powielone przeze mnie sa nie do przyjecia.

Na takich jak Ty zdrowy rozsadek nakazuje przymknac oko co tez czynie od tejze wypowiedzi.

Wszakze ku mojemu zadowoleniu probowalem zaprowadzic tu niejaki lad... nie udalo sie ale spac bede spokojnie wiedzac iz probowalem.

 

Zegnam i nadal chetnie zaglebie sie w wypowiedzi uzytkownikow majacych kontakt z w/w pamieciami i Corsair'ami oczywiscie !!!

 

Pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...