Skocz do zawartości
RAZOR

15 minut na wybór płyti i proca (INTEL)

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką płytę i proca dla p4 ??????

mam 15 minut na podjęcie decyzji......

 

proc taktowany 2,4 ghz z HT, ale jaki??

płyta taka, która obsłuży zarówno tego procka jak i najnowsze dostępne modele... no i ma pozwolić na 'lekkie' O/C ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie :

 

PROCESOR Intel Pentium 4, 2.4 GHz, s 478, 800 FSB BX80532PG2400D 852646 551,03

PŁYTA GŁÓWNA ABIT płyta gł. IC7, 875P, DualDDR400, FireWire, SATA, ATX IC7 408,59

2 x PAMIĘĆ Kingston 256MB 400MHz DDR Non-ECC CL2.5 DIMM  KVR400X64C25/256 376,06

 

 

 

 

co o tym myślicie ??

....mam nadzieję że podejmując decyzję 'na szybko' nie popełniłem błędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chce się wydawać konkretne pieniędze pod wpływem 15 minutowego zastanowienia, braku przemyslenia wyboru, lepiej nie kupować nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chce się wydawać konkretne pieniędze pod wpływem 15 minutowego zastanowienia, braku przemyslenia wyboru, lepiej nie kupować nic.

Nie ma jak odpowiedz na temat ...

racja - Nie ma jak odpowiedz na temat ... :x

 

 

EP - Wyobraź sobie że dostajesz 15 minut na wybór zestau komputerowego ....po 15 minutach te pieniądze przepadają. Tak można było określić moją sytuację - nie mogłem powiedzieć "zajrzę na TWAKA/poczytam w necie i jutro dam znać co chcę" . Zajrzałem na tweaka i walnąłem temt 15 minut na wybór części bo nie miałem czasu zbierać informacji o INTELU (taki był warunek INTEL naowy ze SKLEPU).

 

 

PS. dzięki pichu za odpowiedzi, mogły by być pełniejsze, ale przydały się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie że dostajesz 15 minut na wybór zestau komputerowego ....po 15 minutach te pieniądze przepadają.

Nie potrafię sobię czegoś takiego wyobrazić bo to po prostu nie realne. Ale zakładajac już że wydarzy się coś tak niemożliwego i ktoś do mnie podejdzie i powie że jeśli wybiorę sobię zestaw w ciągu 15 minut to mi go kupi, wtedy na pewno nie pisałbym na forum bo na kilka odpowiedzi z których można wyciągnąć jakieś wnioski i przemyślenia na pewno bym czekał dłużej aniżeli 15 minut.

 

Wchodzisz do pierwszego lepszego sklepu internetowego np komputrona i dobierasz sobie zestaw, mają tam konfigurator, a jak naprawde nie wiesz że np. p4 to procesor, wtedy możesz "na sępa" zadzwonić i pogadać z jakimś konsultantem aby ci doradził, przez telefon. Szybszej drogi raczej nie ma, chyba że masz kogoś pod ręką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie że dostajesz 15 minut na wybór zestau komputerowego   ....po 15 minutach te pieniądze przepadają.

Nie potrafię sobię czegoś takiego wyobrazić bo to po prostu nie realne. Ale zakładajac już że wydarzy się coś tak niemożliwego i ktoś do mnie podejdzie i powie że jeśli wybiorę sobię zestaw w ciągu 15 minut to mi go kupi, wtedy na pewno nie pisałbym na forum bo na kilka odpowiedzi z których można wyciągnąć jakieś wnioski i przemyślenia na pewno bym czekał dłużej aniżeli 15 minut.

 

Wchodzisz do pierwszego lepszego sklepu internetowego np komputrona i dobierasz sobie zestaw, mają tam konfigurator, a jak naprawde nie wiesz że np. p4 to procesor, wtedy możesz "na sępa" zadzwonić i pogadać z jakimś konsultantem aby ci doradził, przez telefon. Szybszej drogi raczej nie ma, chyba że masz kogoś pod ręką ;)

No to sobie wyobraź taką jak to mówisz - 'nierealną' sytuację, że wykonałem pewną pracę i mam możliwość zainkasowania pewnej kwoty, lub.............. wybrania sprzętu komputerowego w pewnych granicach cenowych - które są znacznie wyższe niż to co dostałbym na rękę, a w dodatku z tego źródła jak dadzą mi kompa za xxxxzł to za takiego samego w sklepie dałbym o 20 % więcej kabony.

 

"Wchodzisz do pierwszego lepszego sklepu internetowego np komputrona i dobierasz sobie zestaw, mają tam konfigurator, a jak naprawde nie wiesz że np. p4 to procesor" - p4 to procesor?? kłe ?? i może mi jeszcze powiesz że i650PE to chipset do płyt głównych ????? :lol:

-Pisząc że jestem zielony w INTELU dawałem znać że się nie orientuję w parametrach i relacji cena/jakość dla części opartej na tej platformie. Zresztą powiedz mi co mi da "konfigurator"/lub "pan sprzedawca" w sklepie, złożyć zestaw to bez tego przecież mogę, inna sprawa - CZY BĘDĄ TO DOBRZE WYDANE PIENIĄDZE...

 

 

@ zene - nie mylisz się, jestem "wyznawcą" AMD :twisted: , ale teraz sam już widzisz dlaczego Intela biorę.

Gdybym mógł dostać na rękę tyle ile warty ten zestaw na Intelu to niezły A64 by się szykował... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...