Skocz do zawartości
Beskit

pentagram -katastrofa...

Rekomendowane odpowiedzi

Jakies badziewie wlazło mi w wirnik... Ch... stało się, dobra.... Jeden płat wiatraka odpadł, ale nie odleciał. Mam go. Na wysokich obrotach wentylator dostaje szału. Na niskich działa znośnie... Co robić ?? Próbować przykleić ?? Jest sens ?? Wnetylator niedawno zakupinu - Pentagram Freezone QC CU80... A był taki ładny nieamerykański... szkooda....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies badziewie wlazło mi w wirnik... Ch... stało się, dobra.... Jeden płat wiatraka odpadł, ale nie odleciał. Mam go. Na wysokich obrotach wentylator dostaje szału. Na niskich działa znośnie... Co robić ?? Próbować przykleić ?? Jest sens ?? Wnetylator niedawno zakupinu - Pentagram Freezone QC CU80... A był taki ładny nieamerykański... szkooda....

Uszkodzenie mechaniczne - gwar. tego nie obejmuje.

 

Możesz próbować przykleić, ale wg mnie nie ma sensu

 

Gdzieś na forum widziałem temat o naprawie ZM 7000B-Cu (lun 7000A lun 7700) dokładnie nie pamiętam.

 

Ktoś odesłał do przepisu gościa, który włożył silentblockera zamiastr oryginalnego (bo mu się połamał). Dało radę. może w Pentagramie też da ?

 

A może przymocujesz jakąś 92mm ? QC92CU jest ciut wydajniejszy od 80CU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie działa - Skleiłem i trybi bez problemu. Nic nie wyje i jest git... Co kropelka sklei sklei... :) Zobaczymy czy wytrzyma. Jesli jest mozliwosc wymiany samego wiatraka - na pewno to zrobie. Tylko gdzie takie cudo dostać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie działa - Skleiłem i trybi bez problemu. Nic nie wyje i jest git... Co kropelka sklei sklei... :) Zobaczymy czy wytrzyma. Jesli jest mozliwosc wymiany samego wiatraka - na pewno to zrobie. Tylko gdzie takie cudo dostać ??

tylko zeby ta kropelka sobie sie nie odkleiła i nie przepruła przez pół obudowy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe teraz taki klej robia ze plastik klei jak skała. nawet o malej powierzchni. mysle ze nic sie nie powinno stac :D

pamietam jak sobie kiedys paluchy zalałem cyjanopanem i złączylem na 2 sekundy :) odkleily sie razem z polowa naskórka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...