Skocz do zawartości
||Falcon||

Logitech Z-5300

Rekomendowane odpowiedzi

No coz, wlasciwie zdecydowalem sie na ten zestaw, recenzje wypadaja bardzo dobrze, opinie tez slysze pozytywne, ale na milosc Boska, gdzie go mozna dostac ? Logi robi jakies manewry ze zmiana linii produktow i 5300 sa wycofywane - wie ktos, gdzie mozna je jeszcze dostac ? Najlepiej w Krakowie, choc moga tez byc jakies internetowe sklepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może są już niedostępne bo zaprzestali produkować bo wyszedł nowy model Logitech® Z-5300e - http://www.logitech.com/index.cfm/products...US/EN,crid=2172

 

 

Pewnie niedługo będzie dostępny w polsce, ja bym zaczekał i wzioł nowy model, cena chyba terz będzie taka sama. Ja sobie zamierzam kupić Logitech® Z-5500 Digital Miodzio :) To najnowszy model, odpowiednik z 680 THX I za niższą cenę - 1400 zł.

 

Luknij na http://www.apollo.pl/?menu=store&grp=20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie problemem jest to, ze w apollo nie maja (oto e-mail, ktory od nich dostalem "Firma Logitech jest w trakcie wprowadzania nowej linii produktowej i

glosniki Z-5300 nie sa juz produkowane, wobec czego nalezy jeszcze

poszukac , gdyz byc moze ktos jeszcze bedzie mial je na stanie

magazynowym.

U nas niestety sie juz skonczyly")

 

Mam nadzieje, ze 5300e bedzie "nowym" modelem i jako taki bedzie wprowadzony do sprzedazy u nas. Cena pewnie pozostanie taka sama - na, niestety, 5500 mnie nie stac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie jest przepaść między głośnikami Z-5300 a Z-5300e, różnią się kolorem :D

Ja bym jeszcze poszukał i wziął te ,,stare" z-5300.

Zobacz w:

www.magik.com.pl

www.komputronik.pl

www.logitech-sklep.pl

www.abitech.pl

www.stereo.pl

www.1klik.pl

www.abcpc.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vegret : ja wiem jaka jest roznica miedzy 5300 i 5300e i dlatego mam nadzieje, ze te drugie beda przez Logitecha potraktowane jako nowa seria i dostepne w sprzedazy w naszym pieknym kraju, bo 5300 bardzo mi odpowiadaja, wiec kolor se moga zmieniac. To, czy logitech postepuje slusznie to juz inna sprawa. Badz co badz, chodzi mi o to, aby kupic konstrukcje jak najbardziej zblizona do 5300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vegret : wlasnie mialem pisac do ciebie, jak odczucia ;) Generalnie slucham ciezkiego rocka i metalu, wiec mam nadzieje, ze dadza rade ze srednimi tonami (no ale wsumie THX jest nie od parady). W sklepie maja byc 6 XII wiec poczekam jeszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...