Skocz do zawartości
2rek

Championship Manager 01/02

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie gram Ajax'em Amsterdam, ale taktyka ta rewelka na wszystkie kluby. Glownie gralem GKS Katowice i Wisla Krakow, zdarzalo sie PSG. Po za tym taktyka jest spox, ale ma jedna zasadnicza wade: Mimo strzelania mnostwa goli (srednio 3-4 na mecz), niestety defensywa na tym bardzo cierpi....czesto wyniki koncza sie 4:5, 5:3 lub podobnie . Wiec istnieje ryzyko remisu. Ale w weikszosci przypadkow sa to zwyciestwa. Czasami udawalo mi sie wygrywac lige z jednym meczem przegranym :))) Ale jak chcesz to testuje teraz reweelacyjna taktyke, ktora moge ci tez przeslac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gram Ajax'em Amsterdam, ale taktyka ta rewelka na wszystkie kluby. Glownie gralem GKS Katowice i Wisla Krakow, zdarzalo sie PSG. Po za tym taktyka jest spox, ale ma jedna zasadnicza wade: Mimo strzelania mnostwa goli (srednio 3-4 na mecz), niestety defensywa na tym bardzo cierpi....czesto wyniki koncza sie 4:5, 5:3 lub podobnie . Wiec istnieje ryzyko remisu. Ale w weikszosci przypadkow sa to zwyciestwa. Czasami udawalo mi sie wygrywac lige z jednym meczem przegranym :))) Ale jak chcesz to testuje teraz reweelacyjna taktyke, ktora moge ci tez przeslac.

Jasne że chce a jak dasz mi swój E-M@il to dostaniesz moją taktyke tesh niezła choć nie do końca przetestowana!!! jak coś to ślij na trk2@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra tu w ogóle w to??? (miejmy nadzieje że tak). Poszukuje ciekawych taktyk do CeeMa 01/02 i wszystkiego co z tym związane???

mam zajebista taktyke, gram nia caly czas i wygrywam 9/10 meczy:>

www.cm3.org.pl - tam ja znalazlem, a jakby nie bylo to poszukaj na necie taktyki: sergoff2 :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM PROBLEM Z GRĄ Championship Manager 01-02 TO JAK DLAMNIE NAJLEPSZA Z GIER GRAM W NIA KUZ 4 LATA ALE CAŁY CZAS JEST WCIAGAJĄCA OSTATNIO ZMIENIŁEM KOMPUTER NA

Procesor Intel Pentium 4 3,2 GHz HT FSB 800 MHz Prescott 1 MB Cache BOX

 

Asus P4S800D-X (FSB 400-800MHz, AGPx8, 4xDDR 266/333/400 MHz Dual Channel , 5xPCI, 8xUSB 2.0, karta dzwiękowa 5.1, karta sieciowa 10/100, SATA-RAID)

 

Pamięć 2x256 MB DDR 400 MHz Dual Channel

 

Karta graficzna FX 5500 128 MB 128 BIT TV-OUT DVI

 

I ZACZOŁ SIE MÓJ PROBLEM ALBOWIEM PRZY KAZDEJ PRÓBIE URUCHOMIENIA GRY WYSKAKUJE MI BŁĄD NIEWIEM CZY SIE WYSWIETLI ALE SREAN PRZESYŁAM W ZAŁĄCZNIKU GRA CHODZI NA INNYCH KOMPACH SPRAWDZAŁEM MOZE KTOS WIE CO POMOZE MOZE KTOS MIAŁ PODOBNY PROBLEM I WIE JAK GO ROZWIĄZAC PROSZE O JAKIEKOLWIEK PORADY

post-114609-1119174149_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie trzeba :)

 

Klikasz prawym na cm.exe, properties, zakladka compatibility. I tam ustawiasz tryb, do wyboru win95,98, itd.

 

Mam wersje angielska windowsa, wiec nie wiem jak to bedzie po polskiemu ;P

1511273[/snapback]

 

WIELKIE DZIEKI POSZLO JESTEM TWOIM DLUZNIKIEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halo!!!!! pomocy!! moja ulubiona gra nie chce działa to cm3

po zmianie karty i ramu na lepsze nagle gra stwierdziła ze nie mozna jej utworzyc

mam 1G ramu i radeona 9550(128\128)

wczesniej działało teraz nie

Pomocy!!!!!!!!!

mój mail ubub6@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...