Skocz do zawartości
Cartmanek

Scythe Kamakiri

Rekomendowane odpowiedzi

w chipie z lutego sa testy coolerów i jest japoniec scythe(kamakiri, kamakaze?) i wypadł tragicznie nie wiem moze im sie cos pojepało

1314444[/snapback]

No właśnie Kamakaze jest do rzyci, chyba że wieje się na niego na na pełnych obrotach.

Powoli zaczynam mieć dość tego chłodzenia - skończę jeszcze na starym dobrym Zalmanie - aczkolwiek do 2.5GHz Pentagram jakoś się wyrabia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam FCS50 i musze przyznac ze jest wydajny ale do pewnej granicy obrotow

pozniej chodzi jak suszarka ale tez bardzo skuteczne zbija temperature na moim P4 Prescot 2.8GHz z HT

Podoba mi sie tez mocowanie tego ustrojstwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie, bardzo bym prosił o jakieś konkrety wraz z opisem wentylacji obudowy, jeżeli czas pozwoli (i chęci ;)). To japońskie coś (FCS50 i Kamakiri) to moja jedyna nadzieja AC, w desperackiej ucieczce przed kiblem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym tescie na frazpc to kamakiri specjalnie dobrze nie wypadl, keidys mialem AlCu Zalman 7k, o byl sprzet (do czasu szlifowania),ale przed to m.a.s.a.k.r.a - nic dodac,nic ujac) teraz mam jakiegos iglo i temp. w idle 50*C

 

Podajcie dokaldneisjze info nt. Scythe Kamakiri (skierowane do wlascicieli) jakie temp itd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam podobną sytuacje jak jurek911 teraz mam whisper rocka i daje rade na mobilu@2250 przy 1,55V chce zmienić chłodzenie a na mojej obecnej płycie (nf7) otworki są :D I teraz pojawia się pytanie co wybrać czy miedziaka sp97 czy to nowe aluminium si-97 czy może jeszcze coś innego (może jakiś pentagram albo zalman 7000B cu). Liczy się dla mnie wydajność abit ma vcore do 2,3 soltek miał do 1,85 :twisted: mógłby mi ktoś pomóc w wyborze bo to obciach mieć tak podkręconego mobila :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...