Skocz do zawartości
dreed3

[problem] SB Live 5.1 + Glosniki Creative 5.1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem od dwoch tygodni podczas sluchania muzyki(winamp rules :P ) glos w windowsie automatycznie sie przycisza :? i nagle wraca do normy albo i nie, moj kumpel ma cos podobnego..virus..chyba skanowalem paroma programami. Wszystko mam na gwarancji ale co ja powiem gosciowi. :oops: Zainstalowlaem upadte do windowsa i wszystko co bylo :!: mam nawet Service Pack2PL i jest to samo. Od kiedy mam ten sprzet tj. 3 miech wszystko bylo dobrze, tlyko od 2 tygodni cos sie wali....prosze kogos o pomoc....Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem od dwoch tygodni podczas sluchania muzyki(winamp rules :P ) glos w windowsie automatycznie sie przycisza :? i nagle wraca do normy albo i nie, moj kumpel ma cos podobnego..virus..chyba skanowalem paroma programami. Wszystko mam na gwarancji ale co ja powiem gosciowi. :oops: Zainstalowlaem upadte do windowsa i wszystko co bylo  :!: mam nawet Service Pack2PL i jest to samo. Od kiedy mam ten sprzet tj. 3 miech wszystko bylo dobrze, tlyko od 2 tygodni cos sie wali....prosze kogos o pomoc....Pozdrawiam

 

Wszytstko czyli co próbowałeś ściągnąć nowe stery?? do win coś instalowałeś czy zrobiłeś reinstalacje, jeżeli nie spróbój reinstalować, nowe stery z strony Creativa, ew Kx, i wtedy powiedz co i jak

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...