Skocz do zawartości
kenny-f

chłodzenie do bartona 2600+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Niedlugo dojdzie do mnie pocztą nowy procek Barton 2600+... wersja BOX z wentylatorem, ale mysle ze ten wentyl bedzie najzwyklejszym tanim wiatrakiem, dlatego chce zastanowic sie nad jakims porządniejszym chłodzeniem, na razie wodne nie wchodzi w gre...

Nie znam sie na chłodzeniu procesorów i nie wiem co wybrac, wazne zeby byl cichy i dobrze chłodził przy podkreceniu proca (fsb ze 166 na okolo 200)

Chyba, ze dzisiaj albo jutro go dostane, to napisze jaki wiatrak i moze bedzie wystarczał, w co wątpie, dlatego chcialbym aby ludzie, którzy się znają napisali co wybrac :)

 

Pozdrawiam, kenny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zależności od tego ile masz kasy i jak ważna jest dla Ciebie cisza.Optymalny wybór to Zalman miedziany najlepiej - cicho drogo i wydajnie, tylko trzeba sprawdzić, czy w obudowie wystarczająco miejsca masz, co by nie zawadzał o zasilacz czy coś jeszcze innego.Tańszy Pentagram, też miedziany bedzie dobrym wyborem, wydajność niewiele mniejsza, za to zdecydowanie niższa cena.Nie wiem tylko jak z hałasem w miare upływu czasu.Radiatory Thermalrighta miedźiaki też wydajne są, tylko ceny w granicach 200 zeta zniechęcają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pentagram QC-92 Cu, za 90zł kupisz...

Mam taki i na procku podkręconym o 500 MHz,

wiatrak kręci się tylko 2000 rpm, a temperaturki

36/41 st (spoczynek/stres)

..bardzo wydajnie i BEZGŁOŚNIE:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...