Skocz do zawartości
marcellus

Call Of Duty - Rozgrywki Tweak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witka- mam propozycje dla "graczy cod": otóż wymysliłem sobie stworzenie forum tylko dla nas tak, abysmy nie byli uzaleznieni od forum tweaka ktory czasami (obecne bardzo zadko) jest nieczyynne lub nie mozna się szybko do niego dostac. Proszę o wyrazenie swojej opinii tutaj:

 

Adres forum to (tymczasowy): http://www.dhost.info/alpha/phpBB2/index.php

Potem bedzie jakis alias....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

etam marudzicie! CIENIASY jestescie i tyle B) Ja chociaz jestem skresony z Polskiej sceny COD to i tak AJ EM DE BESTT!

 

DZIS widze was o 20-21 na TO!! Wszyscy maja byc wyprostowani i gotowi!! i nie ma ALE!!

 

ole!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, a powiecie mi do, ktorej tak mniejwiecej ludzie w nocy sa na tO1? bo np. rano jak wchodze o 7 nikogo nie ma :( i tak jestes do 10 dopiero od 10 zaczynaja sie ludzie schodzic...:D czemu wy tak dlugo spicie :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roznie to jest, czasami o polnocy zostaje 8 osob czasami do 2 gra 20 osob :P ja dzis wstalem wyjatkowo wczesnie :D 20 minut temu, srednio wstaje kolo 10-11 i zanim sie doprowadze do porzadku to troche trwa, no i dzis mam wolne, a tak to zamiatam na uczelnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie? a moze ktos z was zna jakies inne serwery KONIECZNIE z modem!! i KONIECZNIE skrakowane:] Serwery bez moda jakos mnie nie kreca, zeby zabic typa trzeba pol magazynka wystrzelac:| bezsens. Czekam:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...