-
Content Count
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
31
jonathan last won the day on July 7 2015
jonathan had the most liked content!
Community Reputation
684 Fap, fap, fap.About jonathan
-
Rank
Na urlopie. :)
- Birthday 02/27/1981
Contact Methods
-
GG
1495978
Profile Information
-
Płeć
Mężczyzna
-
Skąd
klikash??
-
U kumpla tekie freeze wystepowaly na GTX 1080. Przeskoczyl na DX12 i wszystko smiga. Ja na swoim staruszku latam bez problemu ;]
-
To ironia była Często przechodziłem singla rok/dwa po premierze gry
-
PAnowie za zadam glupie pytanie. Przedpremierowe zamowienie gwarantowalo pakiet piekielnego wojownika... Odebral ktos z Was? W jaki sposob?
-
A jak Wam podoba sie "Preacher"? ;]
-
Kwicza Kwicza... Coraz glosniej Pozmieniali konstytucje, TK olewali... a teraz krzyk ze ktos probuje zrobic z tym porzadek. Najbardziej jednak bawia mnie balwany. Tak dlugo walili ich w dupsko ze chyba im sie spodobalo... I kwicza razem ze swiniami oderwanymi od koryta. Ot cala sytuacja polityczna Polski w pigulce.
-
Chyba conajwyzej bitwy. Co do GoT to serial jest masakrycznie ubogi wzgledem ksiazki. Za to wyrazanie sie o serii po przeczytaniu pierwszego tomu... no prosze...
-
Zaraz konczy sie pierwszy sezon. Ogolnie lekki kryminal z doza dziwnego poczucia humoru
-
Nowy odcinek Gry o tron i od razu rusza z kopyta... z reszta jak poczatek kazdego sezonu. A zapytam z ciekawosci. Oglada ktos "Lucifer"?
-
Nienawistna 8 rzeczywiście bardzo fajna. Idzie się pośmiać. Dialogi typowo tarantinowskie... Np ten o Meksykancach i psach. Ogląda się miło i czas szybko leci, a chyba o to w filmie chodzi. Teraz czekam na "Deadpool" i bardzo chciałbym wyjść z kina nie będąc zniesmaczonym.
-
Ja sie tak zastanawiam... Czy Policja na zachodzie to serio takie pipy. 9mm pigulki na agresje sie skonczyly? Przeciez ci przedstawiciele grup posiadajacych ciemniejdszy odcien skory sa mocni tylko w grupie. Dwoch pada a reszta znika
-
A łyka wszystko az milo ;] Lepszy francuz
-
Kurde Merkelowej przyciemnic wlosy i dodac wasik i jakas taka podobna do takiego Austro-Węgra
-
Zgadal sie murzynek, Merkel, jakas franca i rusek i mowia... - Ty Merkel... jestes tak brzydka ze i tak nikt Cie nie lubi. Wez wywin jakis numer by wybuchla jakas wojna swiatowa. Juz dwa razy Wam sie udalo, wiec nie powinnas miec problemow. Wtedy wszyscy na tym skorzystamy. Ruszy przemysl, glownie zbrojeniowka. Zawsze po wojnie bylo nam lepiej. Przy okazji pozbedziemy sie kilku niewygodnych osob. Plan doskonaly. Sprawdzal sie juz. Zwlaszcza widac to bylo po 2 Wojnie Swiatowej