Skocz do zawartości
marcellus

Call Of Duty - Rozgrywki Tweak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

heh... ja tam wczesniej nie mialem neta i gralem we wszystkie gry :blink: :D i jakos mi nie przeszkadzalo, jak taki lol jak "osek" mnie zarazil cod'am bo co do niego przyszedlem to on gral w to B) nom i jakos namowilem matke na neo <_< - niestety 128 kb/s, ale jest net :unsure: :rolleyes: no i na poczatku to byla masakra walilem w sciane glowa :mur: w klawiature malem non-stop szala :angry: no bo nie wiedzialem skad mi wala heda... :huh: , aha i na poczatku jak nie mialem neo, to mialem pakiet 15 godzin na modemie, to raz z wami zagralem, to znaczy z TT... gral tam nawet "marcellus" wtdey jeszcze... ale reszty nie pamietam :D no i pozniej TO1 poznalem tam (ehh) tych ludzi, ktorzy ze mna zalozyli "AS" (shadow inaczej IFC|Fear, albo jeszcze inaczej Boogie :D no i niestety taki jeden, ale nie wazne kto) no i tam sie nauczylem troche lepiej grac :D bo wiecei wspolna taktyka i takie tam, a teraz to juz jestem "I'am the BESTT" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz.. ciężko się odzwyczaić od nawyków nabytych w takiej grze jak Q3, tam była totalna jazda, strzelanina jakich mało, a w CoD liczy się taktyka, wyczucie - dwa inne światy, ale się uczę, i chyba idzie mi coraz lepiej :D

1312457[/snapback]

ehh, tylko że ja również "wychowałem się" na quakeeeee I I I :twisted2:

shadow inaczej IFC|Fear, albo jeszcze inaczej Boogie  no i niestety taki jeden, ale nie wazne kto

o kogo chodzi? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekm....fajnie....moja pierwszą grą MP w ktora gram juz na stale...bylo...i jest...CoD....

Kiedys w wieku 5-7 lat pogrywałem w..Dooma i Dooma II

Potem...quake III i UT ale to rzadko bo w cafe... no i ew. u siebie w Singlu...ale to nie gra...

Potem epoka lamerstwa czyli wszystkie gierki...GTA, MAFIA (na C366, MX-200), NFS... itD :D

 

No a we wrzesniu zalozylem sobie staly necik i zaczalem harcic w CoD`a od listopada gdzies...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potem epoka lamerstwa czyli wszystkie gierki...GTA, MAFIA (na C366, MX-200), NFS... itD :D

1313046[/snapback]

"epoka lamerska" - ehhh :blink: :huh: :unsure: <_< takie gry nazywasz lamerskimi :| :? to sa SUPER HITY "ery gier" - :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekm...zle sie wyrazilem...jak cos to sorki...Chodziło mi o to ze grałem we wszystko wszędzie i to miałem na mysli jako epoka lamerstwa... :D

 

Gierki same w sobie są super (te co wymieniłem) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U kobity pomieszkuje :D

Mam tam coda ale na celku 1700, 256MB ramu i mx400 grac nie idzie.

1320115[/snapback]

dupek :P

ja tam mam athlona i śmiga kobity- 5 sekund mam plansze..... a raczej jej zdjęcie <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh LUDZIE :mur: :cry: :blink: :angry: <_< HELP ME, PLEAS :lol: :lol: :rolleyes: B) padl mi BIOS w plyci i dup* :blink: <_< :huh: ehhh szkoda gadac jstem u siostry. Kompa bede mial dopiero w poniedzialek, najpozniej we wtorek ... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo jak sie wkłada molexa  :wisielec:

1330539[/snapback]

yhy :mrgreen: :rulez: :legal: o co chodzi ? :blink: <_< :lol: bo nie jaze :huh:to ty nie potrafisz molex'ow zlozyc :lol: :razz: ja tam sie z zasilka nie bawie... B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa napewno evil-homer wpadł na PL serwer by pograć z pingiem 150 ;]

 

jak se dam nicka lech wałęsa to znaczy że gra były prezydent ? ;]

 

jak już to trzeba było screena guida zrobić a nie nicka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...