Skocz do zawartości
poca

Takie małe odkrycie ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Szperalem sobie forum i cos znalazlem ;]]

 

Wypowiedź pana man'a z 03 Kwi, 2002 2:06

 

Tego otoz Pana post ;]

 

Lisqu. Straciłeś dużo czyteliników z powodu prozaicznego. To forum jest bardzo do [gluteus maximus] dla modemowców. Skrypt (IMHO) jest wolniejszy, wyraźnie wolniej pracuje na modemie, nie można wyłączyć pierdzielonych mordek (krew mnie zalewa jak widzę wilczka, bardzo się zastanawiam, czy koleś ma odmienną orientację seksualną), a największy błąd tego forum to późniejszy brak przeglądania off-line. A większość to modemowcy, więc będą mieli w dup... to , co tutaj jest... A może da się to zmienić, to z chęcią będę tutaj zaglądał...a nie od czasu do czasu

A dzisiaj Nasi użytkownicy napisali 1132448 wiadomości

Mamy 26423 zarejestrowanych użytkowników ;]

Zmierzam do tego ze ów Pan troche zle przewidzial przyszlosc tweak'a ;]

 

Post troche wyrwalem z kontekstu, ogolnie dotyczylo to przejscia dyskusji tweak'owcow z dyskusja.pl na wlasne forum.

 

Link dla ciekawskich http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=87

 

---------------------------------------------------------------------------------

Dzieki za wysluchanie i zapraszam na kolejny odcinek z serii "Historia Tweak.pl oczami uposledzonego dziecka" ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu mnie masz ;]

 

Nudze sie jak mops. Chcialem jakis temat wyciagnac, ale boje sie o moje konto pkt. ;]

 

Wiec zaczalem szperac forum od jego samego poczatku. Polecam, ciekawe rzeczy sie mozna dowiedziec.

 

Skilla nie moge bo serwer sie spier**** ;] i dziala tylko piratom :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...