Jump to content

poca

Moderator Działu
 • Posts

  9015
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by poca

 1. poca

  znowu zapomniałeś o forum dziko.

 2. Po pijaku wbijam. Czy ktoś tu jeszcze odbiera stare fale? 🙂
 3. http://forum.purepc.pl/user/5958-zavader/ Pan Zawadzki, syn super niani
 4. I tak największą karier z Was zrobił zavader... :P
 5. Zagadka. Mam w sumie 6GB (3x2) ramu fizycznie. Bios i Windows widzi tylko 4GB, a CPU-Z 6... Gdzie szukać rozwiązania zagadki?
 6. Teraz to większość ze starej gwardi widzę na forach samochodowych. No cóż. Zabawki się tylko zmieniają na droższe Pora umierać.
 7. Chyba nie. Coupe te nowe też już są na V6 + kompresor.
 8. Coupe zdecydowanie imo bardziej dresiarska
 9. Zbliża się koniec świata. Aerial bez wc...
 10. Dla fanów moich czerwonych pasków
 11. Przygotowana do lata. Ostatnie jej podrygi w tym kolorze... Jeszcze środeczek i pupka
 12. A to prawda z tym przejściem na motoryzacje. Jakie było moje zdziwienie gdy spotkałem AndyN'a na forum klubu A4.
 13. No to teraz mam coś mocnego. Kto znajdzie wersje w mp3 tego kawałka? próbowałem zgrać to do formatu audio ale jakościowo ssie jaja.
 14. Miałem już kiedyś napisać, ale wypadło z głowy ;] Ostatnio w jakieś zajawce Rozmów w Toku widziałem Świdra na widowni jak się wypowiadał ;]
 15. Macie też dziwne wrażenie że coś jest nie tak z clear type? Pracuje na 1920 x 1200 i mam dziwnie postrzępione podpisy pod ikonami.
 16. Nie było go w ogóle. Odwołałem wcześniejsze wezwanie.
 17. Panowie. Wyje... soft WRT-DD z linksysa. Zapodałem ori. Dałem inne ip niż modemu tzn. 10.0.0.1, bramkę 255.255.0.0 i ... internet wystrzelił w kosmos. 30mb/s po wifi i po kablu. Uff :)
 18. Dziesięć restartów modemu, tyle samo restartów routera. Efekt taki że jak już się załącza internet to router automatycznie wskakuje w moc 54mb/s i max co ściagam to 18Mb/s. Próbowałem z clonowaniem mac, ale niestety nic. Wzywam technika i będę obserwował co mądrala zrobi :) Szkoda że nie zostawili tego starego modemu Motoroli. Był niezawodny.
 19. Generalnie [gluteus maximus]. Sklonowałe MAC i połączenie niby jest. Ale na modemie dioda LINK zamiast mrygać na zielone, mryga na pomarańczowo. A net z 30mb/s zrobił się 15mb/s. Po kablu gra i buczy.
 20. Miałeś podobny problem u siebie? Zero współpracy routera z modemem. IP nie pobiega, nawet nie widzi żadnego podłączenia. Wieczorkiem rzucę okiem, dzięki.
 21. Mili moi. Powiedzcie mi. W momencie przejścia na 30mb dostałem nowy modem Cisco, który za chu... nie chce współpracować z routerem. Jest jakiś na to sposób czy tylko i wyłącznie pozbycie się nowego modemu? Nadmienie że próbowałem sobie sclonować MAC modemu, ale działało to dosłownie 2 sekundy;)
 22. poca

  Forza Horizon

  Gram od wczoraj i mogę uroczyście powiedzieć że jest to pierwsza gra wyścigowa po PGR4 przy której siedzę powtarzając "jeszcze jeden wyścig i już już kończe" :)
 23. Instalowaliście jakieś dodatkowe sterowniki czy system sam wszystko wykrył? Szczerze mówiąc drugi dzień próbuje ten system ogarnąć i tak naprawdę najbardziej mnie drażni to że widać gołym okiem że W8 jest do tabletów dotykowych, a nie pecetów. co za ciach! mnie zaminusował?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.