Skocz do zawartości
nadmundo

ASUS V9999 (GT,GE,LE)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam sie nad zmiana biosu w moim LE ale nie wiem czy coś to da oprócz tego że bede mógł dac wieksze taktowanie, i czy nie ma jakiergos ryzyka ze cos sie spitoli, i czy jak zmienie biosa to bede musiał dalej rivatunere potoki odblokowywac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz za słaby zasilacz i karta ci przez to zwalnia. Na słabym zasilaczu też tak miałem, że karta była dziwnie wolna i mnijsze wyniki w 3d marq :sad:

Słuchaj skoro to zasilacz (ale czy na pewno??!!) To czy ten Twój będzie odpowiedni?? i gdzie go kupie bo na allegro nie ma:(

 

 

No i słuchajcie tego przy tym 6 vertexie są jakieś jajca. 3d05 prezchodzi bez nawet piśnięcia, ale gdy tylko włącze F.E.A.R to jak jest ten początek gdzie stoją wszyscy to od ryja tej kobity wychopdzi taki czarny pasek aż do samego dołu ekranu( becznie to wygląda) a jak wyłacze tego vertexa to jest luzz. No ale w sumie to tylko w tej grze są takie jaja. Może za mało napięcia dostaje rdzeń?? Nie wiem już dajcie jakieś opinie.

P.S Niech ta zima już spierd tralalala:)

Edytowane przez czarecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ta 350 na pewno mi starczy?????

jaK już kupować to minimum 420W....niżej nie ma się co pchać.

hehe ten zasilacz ciągnął juz platformy z SLI. 350 to on ma an naklejce ale realnie to około 400W - BENITO testował go pod 375W obciążenia i nie zrobiło to najmniejszego wrażenia na tej zasiłce.

Jak już tak bardzo się boisz to kup sobie ten sam model tylko z naklejką 400W, ale uważam że nie ma co przepłacać.

Edytowane przez malkstons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ten zasilacz ciągnął juz platformy z SLI. 350 to on ma an naklejce ale realnie to około 400W - BENITO testował go pod 375W obciążenia i nie zrobiło to najmniejszego wrażenia na tej zasiłce.

Jak już tak bardzo się boisz to kup sobie ten sam model tylko z naklejką 400W, ale uważam że nie ma co przepłacać.

Dziękuję Ci ślicznie

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci ślicznie

Pozdrawiam

mam rozumieć ze juz wiesz co kupić? :D

 

 

a żeby nie było ot to mniej więcej jakich max. wartości mogę się spodziewać na gpu/mem przy 16/5 bez dovoltowywania?

Edytowane przez malkstons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam rozumieć ze juz wiesz co kupić? :D

Tak już wiem co kupić:)

a tak apropo to jesli będe miał włączonego tego vertexa (mówmy że na wpół działający) to czy coś się może stać???

 

"a żeby nie było ot to mniej więcej jakich max. wartości mogę się spodziewać na gpu/mem przy 16/5 bez dovoltowywania?"

no u mnie to było gpu 360 a mem 850

pozdro

Edytowane przez czarecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak apropo to jesli będe miał włączonego tego vertexa (mówmy że na wpół działający) to czy coś się może stać???

w jakich aplikacjach masz te arty? tylko w F.E.A.R?

 

 

EDIT: Mi na razie idzie 375/820 przy 16/5 - na memkach troche jescze podjadę bo im chłodno, ale na ranie nie mam czasu. Jak wyłączyć w rivie test przez forceware'y przy podkręcaniu?

 

w 3dm03: 10449 - chyba nieźle jak na sprzęt na nf2 ultra?

Edytowane przez malkstons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakich aplikacjach masz te arty? tylko w F.E.A.R?

EDIT: Mi na razie idzie 375/820 przy 16/5 - na memkach troche jescze podjadę bo im chłodno, ale na ranie nie mam czasu. Jak wyłączyć w rivie test przez forceware'y przy podkręcaniu?

 

w 3dm03: 10449 - chyba nieźle jak na sprzęt na nf2 ultra?

Wiesz w sumie nie wiem czy tylko w F.E.A.R. Na MFS MW nic nie ma. Na AOEIII nic nie ma. Za to w 3d03 w tym teście z trolami też wyskakuje ta smuga także sam już nie wiem.

Jeśli chodzi o wyłączenie tego testu to nie wiem jak to zrobić . Ja używam sterów XG i nie mam takich problemów.

A co do wyniku to raczej takiego powinieneś sie spodziewać. Ile masz w 3d05????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz VANT wolałbym mieć Tagana, który ma realnie 330W niż Codegena, który ma "400W" a wybucha przy 290.

 

Wiekszość 550W superzasilaczy za półceny czegoś markowego te "550" ma tylko na naklejce.

 

 

 

EDIT: czarecki nie możesz wyłączyć tego testu ba masz demo 3dmarka, a właściwie nie masz go zarejestrowanego. Tylko w wersjach pro da się wyłączyć poszczególne testy.

Nie podam na razie wyników z 05 bo jej nie mam jak śćiągne to wrzuce wyniki.

Edytowane przez malkstons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja miałem beznadziejną zasiłke 450 W.

Podczas testów OC na procku oraz grafa ASUS LE 16/6 400/900 było pfffffffffffff i padła mobo - NF-7 ver.2.0

Mam ChiefTec 420 (starszy model :) i teraz kręcę na tych samych parametrach i jest ok.

 

3dmark 03 obecnie 10683 - było 11002 (zaraz po reinstalce )

3dmark 05 obecnie 4565 - było 4885 (zaraz po reinstalce )

3d mark 06 1890

 

ASUS V9999 LE 16/6 400/900

Mobo NF-7 ver.2.0

Proc 2400 XP- 2300 Mhz (niestety nie odblokowany mnożnik tylko FSB 153)

Edytowane przez Tank_26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tank - podnosiłeś V na gpu?

 

Nie podnosiłem

Sam się zdziwiłem że core działa na 400 .

Pamiątki na 900 - ale na filmach pojawiają się kropki a w markach i grach nic takiego nie występuje.

Edytowane przez Tank_26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no to są jakieś jajca!! Dzisiaj był u mnie kumpel który kupił sobie Msi 6600GT w celu sprawdzenia włożyliśmy ją do mnie. Sprawdzam 3d05 i 3300pkt mówie całkiem nieźle. Potem wkładam moją na standardzie czyli 8potoków i 4 vertexy wszsytkie stery zainstalowane ponownie (Driver cleaner itp) patrze na mój wynik a tu 2300. Co jest Kur... grane??? powiedzcie mi ile macie na standardowych ustawieniach w 3d05

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no to są jakieś jajca!! Dzisiaj był u mnie kumpel który kupił sobie Msi 6600GT w celu sprawdzenia włożyliśmy ją do mnie. Sprawdzam 3d05 i 3300pkt mówie całkiem nieźle. Potem wkładam moją na standardzie czyli 8potoków i 4 vertexy wszsytkie stery zainstalowane ponownie (Driver cleaner itp) patrze na mój wynik a tu 2300. Co jest Kur... grane??? powiedzcie mi ile macie na standardowych ustawieniach w 3d05

pozdrawiam

Na standardowych ustawieniach 2577

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamontowałem Accelero X1 na moim Asusie. Niestety jest jeden zgrzyt chłodzonko pasuje jak ulał ale nie pasuje wtyczka od zasilania coolerka :mur: Panowie z Asusa wymyślili sobie miniaturyzacje wtyku:( Na szczęćcie znalazłem przejściówke z molexa na zasilanie do coolerka grafiki, ale muszę czekac aż przyślą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma wtyczki 4 i 2 pin ale ta 2 pin bedzie pasowała do przejściówki 3 pin (kabelek czarny i czerwony). A nawet jakby miała wtyczke 3 pin to i tak by do Asusa nie weszła bo to wejście na karcie jest miniaturowe!!!!

 

 

Tak to wyglada!!

Edytowane przez nalewator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nalewator

bedzie pasowała do przejściówki 3 pin (kabelek czarny i czerwony).

co znaczy że będzie pasowała do przejściówki 3pin....masz taką przejściówke co pasuje do asusa?? Edytowane przez VANT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tą przejściówke podłaczasz do molexa a z niej jest wyprowadzenie na 3pin 12V do tego podłaczasz 2pin z Accelero(musisz sprawdzić jak idą kabelki kolorami) albo miernikiem. Przejściówkę zamówiłem tam gdzie X1 w Angeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde szkoda że nie pasi do asusowego gniazdka.....chciałem sobie monitorować rpm'y wiatraka...........

 

btw jak ci się sprawuje?? o ile niższe temy no i jak z głośnością.....??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zamontowałem czekam na przejściówke do podłaczenia, dziś albo jutro bede mial. Wysłalem tez maila do Arctic Cooling i do Asusa odnosnie przerobienia wtyku na grafie. Na stronie Arctica jest napisane ,że jeżeli nie pasuje to mozna obciąc wtyczki i samemu przerobić, tylko wtedy nie wiadomo jak z gwarancja :?

 

Posty pisze z laptopa:) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy idzie kupić taką wtyczke......bo kwestia przerobienia to pikuś....i nie trzeba by było ciąć. (kupujemy gniazdko 4 lub 2 pin i wtyczke 3 pinasusową i robimy sobie przejściówkę.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...