Skocz do zawartości
johny_bravo

Włam na GG

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mozesz sprobowac, a jesli nie masz zamiaru to pozostaje zalozenie ci kolejnego konta na gg i modly o to, aby numerek nie wydal sie nikomu atrakcyjny. Przy okazji mozesz sie rowniez pomodlic o bardziej stabilne serwera gadulca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIestety juz nic nie zronbisz,a to przpominanie haasla to tylko taka sciema,bo ile razy probowalem to nie dzialalo

sciema to nie jest ale pewnia ta osoba co się włamała zmienila mail w ustawienaich i po ptakach.

 

przerzuc sie na inny komunikator ;)

Raczej na inna siec, jabber jest calkiem przyjemny :)
Ja używam jabbera i ma pewność ze nikt mi sie nie włamie :D Przy tym mam pełno opcji. GG wiecej dziur niz ser szwajcarski do tego jest w nim pełno spamów. Komunikator jest brzydki i mało funkcyjny. Polecam Jabbera a jako komunikator PSI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co z tego,ze ja sie przerzuce, jak moi znajomi zsotana na starym poczciwym GG...

Kumplowi, 2 kumplom,ale nie kilkunastu osobom. Nie da sie ich namowic na inną siec.

Mialem podobny problem... Czesc z moich znajomych namowilem na tlena, a reszte mam w sieci gg, ktora obsluguje komunikator tlen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam jabbera i ma pewność ze nikt mi sie nie włamie  Przy tym mam pełno opcji. GG wiecej dziur niz ser szwajcarski do tego jest w nim pełno spamów. Komunikator jest brzydki i mało funkcyjny. Polecam Jabbera a jako komunikator PSI.

Mowac o dziurach masz na mysli siec czy program? Jak wiadomo, oryginalny klient gadulca jest dosc dziurawy i podatny na roznego typu ataki, jednak inne programy - nie wazne w jakiej sieci dzialaja rowniez maja jakies dziury, doskonalego softu tez nie ma. Jesli chodzi o wyglada to PSI rowniez nie powala, za to jest dosc funkcjonalne i w zasadzie lepszego klienta jabbera na Linuxa nie udalo mi sie znalezc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowac o dziurach masz na mysli siec czy program? Jak wiadomo, oryginalny klient gadulca jest dosc dziurawy i podatny na roznego typu ataki, jednak inne programy - nie wazne w jakiej sieci dzialaja rowniez maja jakies dziury, doskonalego softu tez nie ma. Jesli chodzi o wyglada to PSI rowniez nie powala, za to jest dosc funkcjonalne i w zasadzie lepszego klienta jabbera na Linuxa nie udalo mi sie znalezc ;)

Jak do tą dziur w PSI dziur nie znaleźli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

curichjr@buziaczek.pl ej prosze przesli mi tę wiadomosc to dla mnie strasznie wazne bo ten łamacz moze mi bardzo pomóc bo ktos wkradł sie na moje gg i mam tam kumpli z którymi prowadze interesy zmienił mi hasło do serwera bo mialem nowy komp i teraz mi pisze z moimi kumlami a oni mieszkają w innych miastach a on prowadzi z nimi jakies interesy :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...