Skocz do zawartości
RADEON9500

Ile pamieci RAM na AGP ??

Rekomendowane odpowiedzi

Moze taki topic juz istnieje, ale w srod tylu roznych topicow i tylu dzialow ciezko znalesc odpowiednie miejsce i taki topic....

 

wiec pisze tu. Jak powinno byc w innym miejscu to niech ktos przeniesie....

 

Ile trzeba przeznaczyc pamieci RAM na AGP ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem 256MB, połowe zainstalowanego ramu.

 

Mam pytanie co do Twojego Radka, mianowicie jaką on masz szyne do pamięci 128 czy 256bit? i ile nano na pamiątkach. U mnie pamięć sie słabo kręci, masz jakieś chłodzenie na pamięciach karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to daje sie tyle samo ile posiada karta

czyli karta m 64mb dajesz drugie 64

karta ma 128mb dajesz 128

karta ma 256mb ,to jest zazwyczaj szrotem typu fx5600 ultra albo 9600pro;]]]]] któremu juz nic nie pomoże;]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zupelnie nie o to biega.

pamieci ma byc tyle aby tekstury gry, w ktora grasz mogly sie cale w te obydwie pamieci zmiescic.

najczesciej wystarcza lacznie 250-300MHz (zeby to przekroczyc trzeba naprawde megawybitne ustawienia zapodac).

tak wiec jesli masz 64MB to ustaw 256, jesli 128 - moze wystarczyc 128 (ja mam 256MB), jak masz 256 - w zasadzie mozesz to wylaczyc.

wzasadzie lepioej nie przekraczac polowy zainstalowanego RAMu, bo moze to wplynac ujemnie zamiast dodatnio (systemowi zabraknie pamieci przy malej jej ilosci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta ma 256mb ,to jest zazwyczaj szrotem typu fx5600 ultra albo 9600pro;]]]]] któremu juz nic nie pomoże;]]]]

Moja ma 256MB i :lol: nie jest szrotem bo to :twisted: 6800GT.

Sprawdzłem ustawienia 128 oraz 256 i nie miałem żadnych zmian w wynikach 3DMark'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta ma 256mb ,to jest zazwyczaj szrotem typu fx5600 ultra albo 9600pro;]]]]] któremu juz nic nie pomoże;]]]]

Moja ma 256MB i :lol: nie jest szrotem bo to :twisted: 6800GT.

Sprawdzłem ustawienia 128 oraz 256 i nie miałem żadnych zmian w wynikach 3DMark'a

kurcze to był taki żarcik okolicznosciowy:PPPP

256mb najcześciej mają właśnie takie biedne karty , tylko po to zeby idioci kupili takieo 5600 bo ma duzo ramu na pokładzie;]]]]]

 

o 6600,6800 i radełonach nie mówiłem:PPPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jurasjo

Sprawdzłem ustawienia 128 oraz 256 i nie miałem żadnych zmian w wynikach 3DMark'a

sprawdz w 1600x1200 - moze wtedy cos bedzie widac

ale po co ? przecież i tak nikt nie korzysta w grach z takiej rozdziały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...