Skocz do zawartości
barteksquall

Nigdzie w Lublinie nie ma Gf'a 6600GT pod AGP ?!

Rekomendowane odpowiedzi

W cennich to dużo jest, nie przeczę. (Szczególnie w returnie widać duuużo 6600GT na AGP)

A może ostatnio sprawdzałeś jak to się ma do rzeczywistości. ;) .

yeap 2 tyg temu jak bralem pamiec do kompa to widzialem w returnie sporo gef 6, wystarczy wejsc i spojrzec na polki, zreszta do niczego ten temat nie prowadzi i ta dyskusja w cennikuu jest , jak od reki nie bedzie to na drugi dzien jest i jedna cholera czy kupie u sibei w lublinie czy by net....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W hurtowni wiem że mam cenę hurtową i jakoś mi sie nie widzi zapłacenie 150 zł wiecej jak moge miec taniej, wystarczy tylko popatrzeć na niektóre ceny w necie gdzie pomiędzy sklepem X a sklepem Y jest różnica niecałych 150 zł przy tym samym modelu karty. A się założe że ten "tańszy" i tak ma jeszcze nałożoną marżę conajmniej 10% przy 850 zł= 85 zł. Czyli komu jak komu ale mi sie niebardzo taki interes opłaca. Z drugiej jednak strony jak sobie pomyśle że mam czekać miesiąc aż karta łaskawie się pojawi w hurtowni to już bym się mocno zastanawiał nad dołożeniem tych 85zł. A szewskiej pasji bym dostał gdy po kupieniu karty w necie okazałoby się że w hurtowni jest dostępna po tygodniu za mniejsze pieniądze. Błędne koło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to nie do 1GHz tylko do 500MHz (z 450).

A po drugie - dokreci sie na luzie (patrz podpis ;) )

 

XFX wydaje mi sie przeplacaniem - placisz za pamieci 500MHz (co jestes wstanie osiagnac na kazdym 6600GT) i za 2xDVI (reka do gory kto to wogole wykorzysta).

 

Jesli mozesz sobie pozwolic, to wez Leadteka za 850zl (ktos podawal linka niedawno) - ma cichutkie i lepiej skonstuowane chlodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

$McFly$ => wroce jeszcze do wątku z vico.. czemu byłem pewny że wczoraj odpisalem to nie wiem ;-) vico ma ponoć trochę w plecy, i to wiem ze zrodla do vico zblizonego (jak to fajnie brzmi), z tym salonem na mecz majdanka to jeszcze inna sprawa ;-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...