Skocz do zawartości
CopeR

czy jest taki program ....

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie po samym temacie byscie chciali mnie zabic za glupie pytanie... sory z gory w takim razie

 

problem dotyczy sie tego ze duzo gram w warcrafta 3 aczkolwiek niemam stalego ip przec co duzo gierek zostaje odzuconych poprzez to ze ten z ktorym gram tez niema stałego i rozlancza nas momentalnie.

 

ale wpadlem na glupi pomysl i niwiem czy on jest do zrealizowania wiec poszukalem troche po internecie po forach ale zaduzo jest tego i co gorsza malo zrozumiałego dlamnie jezyka

 

wiec moje pytanie brzmi czy da sie kozystac poprzez jakis program czy cos w tymrodzaju z czyjegos adresu ip stałego ?? ... naprzyklad ja wchodze w jego program logujac sie w nim i on udostepnia mi swoje lacze (dodam ze mieszka np. w innym miesice niz ja) oraz port 6112 bo taki jest potrzebny od hostowania gier ... mozecie mi podac jakis program albo linka do jakiegos forum gdzie jest opisany podobny problem albo w ostatecznosci ktos by sie poswiecil i napisał jak by cos takiego ustawić ... dzieki

 

postaram sie wmiare mozliwosci czesto zagladac na tego topica zezby odpowiadac na pytania bo pewnie nie udzielilem wsyzstkicj potrzebnych informacji ....

 

dziekuje i odrazu zycze Happy New Year 4 all ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIc trudnego, koles ze stalym IP musi postawic socks proxy.

Teoria niby prosta, ale... zycze powodzenia w szukaniu frajera z szybkim laczem, kompem wlaczonym 24h i wlaczonym socks proxy ;] BTW jesli mialby to robic jakis Twoj kumpel to lepiej by mial szybki Upload, bo inaczej ping Cie zje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...