Skocz do zawartości
lukaszwis

Procesor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Asusa A7N8X i A1700+XP i tak nie wiem czy bardziej sie opłaba kupic np Athlon XP 2500+ Barton

czy cos kombinowac z A64 sprzedac na plyte głowna i stary procek co na niej A64 nie pujdzie i kupic Athlon 64 2800+ i jakaś płyte tylko jaką poradzcie cos Plz :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sensu raczej nie widze bo na 64bit jeszcze troche zawczesnie zeby kupowac skoro jeszcze nie jest tak popularne , brak gier , mala liczba programow 64bitowych a co do plyty to raczej Gigabyta na nf4 lub Abitka jakiegos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie ma nic sensownego na NF4 w Polsce, pozatym zmiana na NF4 wiąze sie ze zmiana grafiki bo tam jest juz PCI-E a nie ma AGP.

 

Jak na dziś to najlepiej jakiegoś A64 s.939 a mobo to najlepsze na dzis jest MSI K8Neo2 na NF3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie brzmi, czy chcesz kręcic, jak tak w jak mocno.

Do średniego OC starczy Epox którego można (chyba) w miare łatwo dostać .

 

 

Jedyna mobo wartą uwagi jest własnie wspomniany MSI K8Neo2 tylko ze nie dostaniesz go praktycznie w kraju, jednak zobacz na giełde Tweaka, tam dwaj koledzy sie zajmują sciaganiem sprzetu z zagranicy ( oczywiscie na gwarancji) i oferują własnie tą płyte. W obecnej chwili nie widze lepszego wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym ci w tej chwili zaproponował DFI LP NForce3 Ultra250,bardzo dobra do o/c i duże wyposażenie,kosztuje koło 450zł....ja na twoim miejscu wziąłbym DFI + A64 2800+ lub 3000+...według mnie to najlepszy zestaw na s754....

Tylko powiedz mi jaki sens sie pchac w socket 754 :?: ja nie widze zadnego, MSI jest droższa o 100PLN ale jest dużo bardziej przyszłosciowa niż s754 do którego w niedalekiej przyszłosci zostaną tylko Semperony.

 

Skoro pakuje sie już tyle pieniędzy w nowy sprzet to lepiej dać 10% wiecej ale dobrać sprzet z głową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie brzmi, czy chcesz kręcic, jak tak w jak mocno.

Do średniego OC starczy Epox którego można (chyba) w miare łatwo dostać .

 

 

Jedyna mobo wartą uwagi jest własnie wspomniany MSI K8Neo2 tylko ze nie dostaniesz go praktycznie w kraju, jednak zobacz na giełde Tweaka, tam dwaj koledzy sie zajmują sciaganiem sprzetu z zagranicy ( oczywiscie na gwarancji) i oferują własnie tą płyte. W obecnej chwili nie widze lepszego wyboru.

Hipo Ty takie rzeczy wygadujesz ??

Są w ofercie każdego szanującego się sklepu w PL

Mogą występować chwilowe braki w zaopatrzeniu, ale takie stwierdzenie jest mocno przegięte ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie brzmi, czy chcesz kręcic, jak tak w jak mocno.

Do średniego OC starczy Epox którego można (chyba) w miare łatwo dostać .

 

 

Jedyna mobo wartą uwagi jest własnie wspomniany MSI K8Neo2 tylko ze nie dostaniesz go praktycznie w kraju, jednak zobacz na giełde Tweaka, tam dwaj koledzy sie zajmują sciaganiem sprzetu z zagranicy ( oczywiscie na gwarancji) i oferują własnie tą płyte. W obecnej chwili nie widze lepszego wyboru.

Hipo Ty takie rzeczy wygadujesz ??

Są w ofercie każdego szanującego się sklepu w PL

Mogą występować chwilowe braki w zaopatrzeniu, ale takie stwierdzenie jest mocno przegięte ...

Cen a tez duzo jak na tak i towar wiec chyba zedecyduje sie na DFI LP NForce3 Ultra250 cena jest jescze ok i do tego jakis A64 2800+ i na jakis czas wystarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...