Skocz do zawartości
odet

Lutowanie W Wawie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam powazny problem z Radkiem Sapphirem9800pro,

mam rozwalony kondensator taki maleńki i musze znalezc jakis serwis w wawie, co by dopasowal taki i przylutowal (opis jest na PCB, typ). Czy robil ktos moze podobne rzeczy i zna kogos dobrego w wawie/okolicach?

Bede wdzieczny za wszelka pomoc,

Pozdrawiam wszystkich,

 

odet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nikt nie zna zadnego serwisu w Warszawie/okolicach, ktory mogl by mi pomoc?

Blagam o jakis namiar, jestem zalamany, bo mam fajna karte, ktora sobie lezy na polce :mur:

 

Z gory dzieki za pomoc!

 

odet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem niedawno wszystkie kondensatory na płycie głównej. Płytę oddałem do sklepu/serwisu FlyCom. Zrobili to bardzo szybko (bo już następnego dnia była do odbioru). Serwis znajduje się w Pasażu Urysnowskiemod strony Kościoła. Dojazd metrem- stacja Stokłosy. Powinieneś trafić:)

 

Tylko pamiętaj, że obok Kościoła (niedaleko fontanny), bo jest tam dużo innych sklepów komputerowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo, dzis bylem na WGE, tam w podziemiach kolo GUSu, w pawilonie nr 1 oddalem grafe, powiedzieli ze na poniedzialek-wtorek bedzie, zobaczymy...

Jak (odpukac) cos nie wyjdzie, to pojade na Ursynow,

Jeszcze raz dziekuje za namiary,

Pozdrawiam

 

odet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...