Skocz do zawartości
Gość wortigern

Age Of Empires 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

mam niestety problem z opcją Save - Load :( niby banał a jednak nie wiem co jest grane. Wyglada to tak ze po zrobieniu save'u poróba load konczy sie stanem zapisu gry ale jest wszystko na pauzie i nie mozna tego niczym zmienić ! :( czy wiecie co jest przyczyna takiej sytuacji :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mam niestety problem z opcją Save - Load :( niby banał a jednak nie wiem co jest grane. Wyglada to tak ze po zrobieniu save'u poróba load konczy sie stanem zapisu gry ale jest wszystko na pauzie i nie mozna tego niczym zmienić ! :( czy wiecie co jest przyczyna takiej sytuacji  :blink:

1714028[/snapback]

Gdy zrobisz Load Game - to gra jest zawsze spauzowana.

Po wgraniu zapisanego stanu gry wciśnij na klawiaturze

klawisz "PAUSE BRAKE" - ten nad klawiszem "Page Up" i już można grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielu probach zainstalowania AoE III, wkoncu mi sie to udalo :D

Odcielo mnie to od swiata na 2 godzinki, gdyby nie nauka na jutro, to chyba do wieczora by mnie nie bylo :P

 

Jak narazie stwierdzam ze gierka jest WYPASIONA na MAXa!

Co moge juz na pozatku ocenic, to grafika. Jest ona cudowna, dawno juz nie przygladalem sie tak wszystkiemu jak tu... Te jeziorka, rybi, lasy, jednostki... mniam... Do tego jeszcze to rozpadanie sie jednostek i budynow na czesci, rozwalenie zagli statkow, ehhh :D

Tego sie nie da opisac...

 

W II gralem bardzo malo, jednak opanowanie (mniej-wiecej) interfejsu zajelo mi kilka minutek. Jedyne czego nie wiem, to jak sie ustawia jakies formacje bojowe, sa jacys dowodcy? Co zrobic abyt level stolicy szybciej wzrastal :>

 

ps.... gupia nauka ;\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby lvl stolicy szybciej wzrastał musisz wiecej niszczyć, zabijać, budować itp (za np. zabitego żołnierza przeciwnika dostaje sie z +10XP za działo +45XP itd). w misji z "great cannon" mozna levele stukac na max, ale o tym pózniej sie dowiesz ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked

Strasznie krotka ta gra moja dziewczyna przeszla juz cala:/ Sa tylko 3 akty i koniec hyh a ta historia na przestrzeni wiekow z kregiem i rodzina blackow ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi gra elegancko działa, ale mam problem.

 

Gram sobie, a tu po jakiejś godzinie gry wyłancza się dźwięk z gry :/

Musze wyjść z gry i wejść ponownie żeby było normlnie. I tak za każdym razem musze robić :/

 

2 problem: Wychodze z gry a w menadżerze zadań Windowsa w procesach jest dalej Age3.exe    Musze to zamknąc i dopiero wtedy mogę ponownie wejść do gry.

Wie ktoś może jak to naprawić ??

1702214[/snapback]

 

Witam... u mnie dzieje się tak samo. Czy ktoś wie jak to rozwiązać, zwłaszcza ten zanik dzwięku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal nie wiem oco chodzi z tym demem plz help me dla nowych mowie tu, ze ten post jest na 8 stronie

1716919[/snapback]

Możliwe że to dlatego ze to demo ;] w pełnej moża mieć powyzej 10, np. 13 itp

 

 

A tu zamieszczam screen który pokazuje możliwości Havoca :)

 

 

Dołączona grafika

 

ps-> nie patrzcie na fpsy ;) przy robieniu screena zwolniło ;]

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w misji "The ottoman fort" w menu Objectsives ostatnią rzeczą jaka wypełniłem było "Find and destroy the Ottoman command post and Town city". Zabiłem wszystkich przeciwników i rozwaliłem co tylko sie da, a misja wraz sie nie kończy. Czy może ktoś wie jak to przejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to w dziale kart, ale napiszę tutaj też.. bo się tyczy tej gry. Pamiętacie jak pisałem, że demo mi wyłączyło kompa i zaczął piszczeć ???? Ale później wstał :> To wczoraj dostałem pełną wersję i o to co się stało...:

 

Panowie to co wczoraj się u mnie stało to ch... mnie strzeli, a mam tyle roboty na kompie projekt, programy na laborki itd itd. NORMALNIE TAKI WKU... to dawno nie byłem. A wszystko przez aoe3 icon_wink2.gif)) Pisałem w dziale gry jak demo odpaliłem to mi po 3 minutach wyłączyło kompa i zaczął piszcześć "iiiiiiiiiiiiiii" ( bardzo wysoki dźwięk ). Ale wstał. Wczoraj dostałem pełną wersję i zainstalowałem odpaliłem i to samo... po 3 minutach wyłączył i pisk.... tylko teraz komp nie wstaje!!! NORMALNIE SZOK ;o Zaraz wyłączyłem zasilanie, odczekałem... włączam komp i pisk jedną sekundę i gaśnie... icon_surprised3.gif KU... mać icon_sad2.gif((, wyjąłem gpu i komp wstaje normalnie, bez pisku. Jak odłącze molexa od karty to też wstaje tyle, że pisk non stop !! icon_surprised3.gif i nie ma sygnału na wyjściu do monitora icon_surprised3.gif Boshe czemu akurat teraz !! jak tyle roboty na uczelni :[[[[ Ktoś ma jakiś pomysł co padło ???? zaraz sprawdzę na innej karcie graficznej bo piszę od siostry z akademika :> i jej wyciągne icon_razz.gif Kur... mać tak czy siak będę musiał czekać na reklamacje :[ i będę zmuszony kupić coś w zamian ... aaaaaaaaaaaaa :[[[ Wspaniały dzień :[[[

 

Dzięki Ci Microsoft!!!

 

Update: Poszła karta, podłączyłem inną i wszystko OK. Także unikajcie tej gry..., Nie wiem może to dlatego że modowalna, nie mam pojęcia... ale tylko z aoe3 tak się działo i to zrobiło..., jestem bez karty :(((((((( mam dosyć...

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem odpaliłem, pograłem 5 min wypasss ale zuważyłem że kropeczki czasem są na mapce, grafa nie podkręcona i inne komponenty też, za 3 min zatrzymało kompa i tylko reset pomógł, no to nowe stery Tweaksrus 81.84 HD, direct 9.0c włączam i LOL na menu zatrzymuje się i komp nie odpowiada, co może być, bo raczej spełniam minimalne wymagania :mur:

Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierd******* grram se w sieciowego Wolfensteina ET a tu arty :sad: , niewiem czy karte trafia :? niewiem co jest, czasem są a czasem niema, jutro nowe sterki jak nic nie pomoże to chyba na gware :mur: :mur: :mur: co moge dostać za 5900XT od Leadteka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojejku szczerze współczucia u mnie nie było problemów z tą grą ... ale na wszelki wypadek ją wywale, bo oprócz dosć ciekawej grafy niczym nowym nie zaskakuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że to dlatego ze to demo ;] w pełnej moża mieć powyzej 10, np. 13 itp

A tu zamieszczam screen który pokazuje możliwości Havoca :)

Dołączona grafika

 

ps-> nie patrzcie na fpsy ;) przy robieniu screena zwolniło ;]

1716926[/snapback]

Mam pytanko jak włączyć fpsy ? żeby pokazywało :| ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz zainstlowac np. Atitraytool wlaczyc OSD. Ale musisz miec karte Ati.

 

Zainstalowalem gre, odpalilem i bardzo fajnie sie gra. Grafika przyjemna zobaczymy jak sie rozkreci pozniej. Narazie pozytywnie.

Edytowane przez luki_pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...