Skocz do zawartości
Nyny

Problemy Z Neostradą?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od 2 lub 3 dni mam problemy z Neo 1 MBit.

Pingi do onetu w granicach 100-300 ms, transfery obcięte prawie o połowe.

Dzwoniłem na infolinie i tylko sie wkurzyłem, powiedzieli mi, że to wina mojego systemu albo wirusów. Kazali przeskanować kompa no ale oczywiście problem wystepuje nadal.

Co dziwne nie tylko ja mam to samo bo około 4 innych osób z mojego miasta ma taki sam problem.

Znalazłem tez taki temat i widzę że ludzie jednak sie skarżą:

http://forum.neostrada.info/viewtopic.php?t=3904

Jak jest z tym u Was?

Zaznaczam, że problem nasila się w godzinach popołudniowych i wieczornych. Rano niby jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheeh hehehe, to jest właśnie kochany monopolista! Prosta sprawa nie aktywuj za czesto P2P w godzinach szczytu, ludziki obetną Tobie transfer jak zczają ze zamulasz sieć w godzinach szczytu obetnom kosztem twoim nie firmy , która Ci to udostępniła!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co obchodzi co ja sciagam z netu i czym mojego prowidera :) mam w umowie taką prędkośc jaką mam i mam japrawo wykorzystać w 100% ... jeśli będzie inaczej poprostu zerwę umowę :) i tak pewnie zrobiębo od 1 stycznia net zwariował i w godzinach mniej więcej między 10:00 z 22:00 transferu na torrencie własciwie nie ma - bo c oto jest 6KB? skoro łącze normalnie w innych godzinach chodzi na 16KB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak testowalem łacze to działalo wszystko OK.

Moze cos kozaki naprawiały na centrali ale nie mowie jeszcze ze jest OK bo bede sprawdzal jeszcze dzis, jutro, pojutrze :P

Wkurzyla mnie troche tepsa a glownie te niedorajdy na infolii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheeh hehehe, to jest właśnie kochany monopolista! Prosta sprawa nie aktywuj za czesto P2P w godzinach szczytu, ludziki obetną Tobie transfer jak zczają ze zamulasz sieć w godzinach szczytu obetnom kosztem twoim nie firmy , która Ci to udostępniła!

1207063[/snapback]

A jakim prawem TP czy inna firma moze obciac mi przepustowosc lacza, ktore mam wpisane w umowie i za ktore place? Przeciez to niezgodne z umowa i gdyby tylko tak zrobili, to ja powiedzialbym im dowidzenia i zerwal umowe. Co mnie obchodza jakies problemy providera, ja wkoncu place za to, co mam na umowie i tego oczekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie zadna wina p2p. Ja juz sie dowiedzialem ze te problemy wynikaly z jakis prac technicznych i polowa Polski przez to miala wałek.

Teraz juz jest super wiec narazie nie narzekam wiecej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur:

To nie zadna wina p2p. Ja juz sie dowiedzialem ze te problemy wynikaly z jakis prac technicznych i polowa Polski przez to miala wałek.

Teraz juz jest super wiec narazie nie narzekam wiecej:)

1209528[/snapback]

 

Generalnie neo to bagno.sam mam 512 a czasami mi chodzi jak bym miał 128...Nie wspomne o serwerze neo gdzie mam swoja strone...czasami sie otwiera 10 minut a czasami 10 sekund a strona prawie nic nie wazy bo jest w budowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...