Skocz do zawartości
Froger

Jakie Sterowniki Do Radeona 9200 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o to na jakich sterownikach Radeon 9200 będzie działał najszybciej i niebędzie Artefaktów. Bo na sterownikach które mój kumpel dostał razem z kartą ( chyba 3.2) karta wyświetla artefakty w grach IGI2 , Pinkiler i jeszcze paru tytułach . No i jeszcze niewiem czy jak na tę kartę jest to dobra wydajność bo na procku 2k ma zaledwie 5900 marków ( 3Dmark 2001) więc chyba cos jest nie tak . Jeśli wiecie coś na temat najlepszych sterowników do tej karty to piszcie , bede wdzięczny .

 

Ps. Karta dokładnie to jest Radeon 9200 256MB 128BIT ( niewiem po co kupił taką kartę z tyle pamięcie ale to już jego sprawa :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wgrałem mu te 4.12 i niby wszystko ok artów niema tylko jest o 100 marków mniej . No ale w grach wydajność jest taka sama a nawet lepsze tylko kumpel zrzędzi ze w 3DMarkó mniej a ja mówie ze te smarki niemają nic do wydajności . Jeśli znacie takie Stery co dają punkty w smarkach to powiedzcie jakie :-P

z góry dzięki za odpowieć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No piszcie jakie stery bo wgrałem mu te Omegi i teraz gry mulą jeszcze bardziej niż wcześniej . Plis ruszcie tymi swoimi mądrymi muzgami bo mój kumpel gada ze to przezemnie . Porostu jakie stery są najbardziej optymalne dla tej karty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgrywaj 4.12 i nie licz na cuda przy tej karcie, ona jest po prostu marna

 

a kumplowi powiedź że jest idiotą, skoro dla niego więcej marków jest ważniejsze aniżeli więcej fps w grach

 

i jaki on ma w ogóle proc? bo jeśli coś koło 1,2Ghz to wynik 5900 mnie nie dziwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze jest idiotą to wiem :lol: . Tyle ze on ma proca Athlon XP 2200 i niemam pojęcia czemu ma taki marny wynik w markach . Nawet jeśli mu sformatowałemn dysk i wszystko od nowa , punktów tyle samo . Karta jest na pewno 128Bit . Chyba dziś mu powiem ze niech sobie sam szuka takich sterowników co mu dadzą te jego smarki ( o ile takie są :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... to może jednak faktycznie ma 64bitowca <_<

przy takim procu i wyniku w 3dmarku to bardzo możliwe... zainstaluj mu EVERESTa

 

http://www.lavalys.hu/downloads/everesthome151.exe

 

po odpaleniu go: Ekran > Procesor graficzny, pozycja Wł. magistrali pamięci > Szerokość magistrali i wszystko się wyjaśni ;)

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CATALYST 4.7, testowalem różne (sam posiadam tą karte).. na wczesniejszych wersjach również mialem arty na tych grach co zalozyciel tematu wymienil.. na 4.7 i smarki i gry dzialają w miare dobrze.. wynik w 2k1 to 7976marków.. wiem że nie najlepszy, ale mam winde uż 6 miechów bez reinstalki.. dbam o system:) tymbardziej że wydalem tyle kasy na niego:)

ale juz smiga do mnie GEFORCE 6800 GT 256/256:) reinstalka juz w piątek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...