Skocz do zawartości
PoGo

Lan Z Adsl Routerem Sie Sypie.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co sie dzieje, nic nie zmienialem w ustawieniach sieci, wirusow tez nie mam. Zaczelo mi sie wieszac polaczenie. Caly czas bylo ok.Teraz po pewnym czasie wiesza mi sie http, nie moge sprawdzac poczty, a eMule i gadu nadal działają. Jedynie reset pomaga. Nie moge nawet sie dostac przez ip do mojego routerka ( D-Link dsl-G604T ). Wszystko zaczyna sie mulic, interface na routerze laduje sie z predkoscia www na linni telefonicznej, a i gorzej bo do konca nie mzoe sie wczytac. Bede wdzieczny za kazda pomoc. Samo sie popsulo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ilu masz uzytkownikow w sieci??

sprawdz moze ktorys z nich powoduje jakos kolizje (zle IP, zepsuta karta). Mialem tak kiedys u mnie ze karta w w jednym kompie padla i nonstop slala pakiety i zawieszala router, byly podobne objawy jak u ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karte mam nowiutka, siec jest malutka. Chcialem sobie zrobic zeby miec w notebooku neta i mam do kompa po kablu, a toshibe na Wifi. Korzystam na zmiane, raczej obydwa nie siedza w sieci. Polaczenie mam dobrze skonfigurowane, do tego mam port forwarding do eMule i Torrent ( 3 portow uzywaja). Dzis na razie jest spokoj, az sie sam dziwie. Zawsze jak zostawiam eMule wlaczonego to musze robic reset po powrocie zeby poczte sprawdzic albo sie wbic na www.

Nie wiem co mu sie sypie. Moze rzeczywiscie ta karta sieciowa dziwna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam ten sam problem, poczta i strony sie wieszają a Emulek i GG cały czas działa i pomaga tylko reset albo odłaczenie zasilania. Znalazłem na zagranicznych forach że nie tylko my mamy ten problem, wielu użytkowniku, z tego co sie dowiedziałem jedyenym wyjściem jest czekanie na nowy Firmware, i lepej nie wgrywać innego, spróbowałem z Anglskiego supporta, że niby nowszy, ale poza wygladem i troszke innym układem konfiguracji nic sie nie zmieniło. Problem cały czas jest. Polecam poczytać sobie tutaj:

http://www.expansys.com/forum.asp?man=D-LIN&code=110551

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi jakos ten D-Link nigdy nie sprawil klopotu...

jak cos sie dzialo, to tylko na switchach. posprawdzajcie kable, powyciagajcie wylaczcie swtiche, wsadzcie kabelki itd...

 

ostatni problem jaki mialem polegal na tym, ze:

- po jakiejs minucie rozlaczalo mi neta. musialem wchodzic w moje polaczenia sieciowe i klikalem NAPRAW na Polaczenie sieciowe i net wracal (na minute)... rozlaczalo mnie nawet szybciej niz po minucie gdy chcialem poprzez przegladarke wejsc na router... a okazalo sie ze to przez kabelki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...