Skocz do zawartości
szogo

Nowy Sprzet I Problemy Z Windowsem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zmienilem sprzet na amd64 MSI k8neo no i ram 512 pc400(kingmax)...zasilacz rowniez na Chiefteca 360 narazie nc nie krecone.

 

No i zaczely sie walki...system oczywisice robilem od zera, format i instalowanie(kilka razy)..problem jest m.in taki ze na poczatku jak juz sie zaladuje xp to on czeka az sei pojawia ikony z traya...(juz za drugim razem nawet jak zainstalowalem tylko podstawowe stery a walsciwie teraz tylko latki anti saser i robal i juz to bylo!)..druga sprawa nei moge zaitnstalwaoc kasperskieo(ile razy robilem foramta tyle razy nie moglem)..wywala mi ten komuniakt wyslij do microsoftu..no ale zainstalowalem xpantyspy i jak klikne na instlacje to pojawia sie klepsydra przez chwile i koniec!! ile razy robilem system(jakies 4-5) za kazdym razem mam to samo!!

 

Naprawde nigdy wczesniej nie mialem takiego przypadku blagam o pomoc :/

 

Aaa i jeszcze czeto pojawial mi sei taki komuniakt o probowaniu przez inny program zamieninieu plikow waznych z windowsa i on musi sobie przegrac z plytki z windosem..to rowniez widze pierwszy raz i jak zalozmy dalem anuluj to potem mi juz system nie wstal nawet w arwaryjnym :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz pamięci(wsadz jakies inne- pożycz od kogoś, lub ustaw bios odpowiednio, poluzuj timingi czy cos), ewentualnie zasiłke?Moze zasilanie jest do d, moze proc ma za mało v, albo sie przegrzewa....moze byc wiele przyczyn...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szogo Debilu weź ty się najpierw naucz pisać a dopiero puźniej proś o pomoc na forum, bo z tego twojego bełkotu g**no można zrozumieć. kórwa człowieku co drugi wyraz u ciebie to jakies nowe słowo - sei, nc, I pisze się XpAntispy a nie xpantyspy analfabeto. weż się :mur: to może zmądrzejesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szogo Debilu weź ty się najpierw naucz pisać a dopiero puźniej proś o pomoc na forum, bo z tego twojego bełkotu g**no można zrozumieć. kórwa człowieku co drugi wyraz u ciebie to jakies nowe słowo - sei, nc, I pisze się XpAntispy a nie xpantyspy analfabeto. weż się  :mur: to może zmądrzejesz.

1212403[/snapback]

Ty też weź się w garść. Poczytaj REGULAMIN i nie obrażaj innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szogo Debilu weź ty się najpierw naucz pisać a dopiero puźniej proś o pomoc na forum, bo z tego twojego bełkotu g**no można zrozumieć. kórwa człowieku co drugi wyraz u ciebie to jakies nowe słowo - sei, nc, I pisze się XpAntispy a nie xpantyspy analfabeto. weż się  :mur: to może zmądrzejesz.

1212403[/snapback]

 

Dzieki za rady...mam rzowalonego kciuka i mi sie spieszylo ale nie musisz mnie obrazac...wlasnie to chyba cos pamieci bo mialem krzaki na monitorze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szogo Debilu weź ty się najpierw naucz pisać a dopiero puźniej proś o pomoc na forum, bo z tego twojego bełkotu g**no można zrozumieć. kórwa człowieku co drugi wyraz u ciebie to jakies nowe słowo - sei, nc, I pisze się XpAntispy a nie xpantyspy analfabeto. weż się  :mur: to może zmądrzejesz.

1212403[/snapback]

To pogrubione to też jakieś nowe słowo :P A zdania wypada zaczynać dużą literą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tu jeszcze raz ja..BŁAGAM o pomoc!! walcze z tym od poniedziałku i stoje w martwym punkcie!!

 

Sprawa wyglada tak. W poniedzialek mialem jeszcze AMD64 2800 512 KINGMAX i MSI Kn8NEO

 

No i format instaluje system juz jak sie laduje pierwszy raz system to stoi na poczatku az sie tray zaladuje i tak za kazdym razem....ale to nic probuje odpalic instalke kasperskiego wywala mi komuniakt wyslij blad do mirosoftu...wczesniej z tej instalki instalowalem i zadnych problemow nie bylo..pozniej jeszcze 2-3 resety(tzn uruchom ponownie) i system juz nie wstaje..pojawia sie na ulamek sekundy pasek ladowania i w lewym gornym ekranie pojawia sie kursoreke(mala kreseczka) i nic komputer stoi dysk nie pracuje...robilem juz system WIELE razy..wiele kombinacji np sama karta graficzna bez pozostalych kart...Myslelismy ze to moze procek ram albo plyta

 

 

Wczoraj dostalem czesci zamienne Semprona 2200, Asrocka jakies ramy..i co...format system od nowa i to samo!! juz instalowalem na 2 zasilaczach, zmienialem tasmy i nie mam zielonego pojecia co to moze byc!!

 

Xp instalolwalem raz sam, raz z XP1 raz z XP2...mialem tez inna karte graficzna i NIC!

 

 

Panowie od poniedzialku z tym walcze i naprawde juz nie wiem co to moze byc!!!

Edytowane przez szogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...