Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

oo, a powiedz jak z jakoscia wyswietlacza, na jaki kolor podswietla i czy jest czytelny?

heh, wyglad Sandisk'a mnie troche zmylil, bo jakbym na bazarze jakas zabawke ogladal, ale moze sie myle...

wyswietlacz jest niebieski, mozna regulowac kontrast takze o czytelnosc bym sie nie martwil , bo chyba nie patrzysz sie nonstop w wyswietlacz :wink:

 

 

moge jeszcze dodac ze jest na tyle maly ze spokojnie mozesz miec go w kieszeni + jakies klucze, a i tak masz jeszcze troche wolnego miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bartezjusz, bjabrzyk

Poszukalem troche i najtanszy z irivierow i iaudio posiadajacy 512mb pamieci i radio znalazlem tu:

http://www.multimediabox.pl/index.html?strona=produkt&p=314 - 535zl

 

A on sie pytal o odtwarzacz w cenie 430zl, stad moje pytanie. Nie chcialem na nikogo naskakiwac. Jesli znacie jakis tanszy sklep to sam z checia dowiem sie jaki (kilkanascie postow wyzej jest moje pytanie)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się zapytać co sądzicie o odtwarzaczach firmy Samsung np. YP-C1, głównie chodzi o jakość i głośność dźwieku w porównaniu z np. Creativ muvo TX SE i ergotech u22. Opłaca się w to pakować czy lepiej brać takiego ergotecha i do tego jakies pożądne słuchawki. Chodzi o samo odtwarzanie mp3 bo dodatki takie jak radio czy dyktafon są mi nie potrzebne. Dużą zaletą samsunga jak mi się wydaje jest to że jest on na baterie AA dzieki czemu może dłużej pracować. Bardzo proszę o opinie.

Pozdro.

Edytowane przez devon58

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum ! Po 4 latach użytkowania CDMP3 Panasonica oraz odtwarzacza Mp3 w Nokii Ngage Classic postanowiłem kupić coś mniejszego... N Gage ma super jakość dźwięku przy dobrych słuchawkach Soniaka, ale ma też wady- brak przewijania utworów, bateria, brak obsługi folderów. Miałem kupić jakiegoś Muvo ale akurat była promocja w MM i kupiłem SanDiska Sanse E130 za 249 zł... Zalety: 512 MB, ładnie podświetlany 4-wierszowy screen, radio, slot na tanie karty pamięci SD/MMC, silikonowe etui, stoper :-) 2 lata gwarancji oraz wiele możliwości ustawienia dźwięku (min. 5-pasmowy equalizer, 3-D Suround, Focus) Wady: słuchawki- trzeba je odpowiednio wsadzić do uszu (działają wtedy jak stopery), jednak nawet wtedy jakość dźwięku jest taka sobie. O wiele lepiej brzmi na moich niezłych słuchawkach Soniaka. Ogólnie jakość dźwięku dobra, ale trzeba się do nie przyzwyczaić. Nieporozumieniem jest dla mnie ustawianie zegarka oraz daty, gdyż żeby sprawdzić godzinę muszę wchodzić... w menu jej ustawiania !! Generalnie jestem zadowolony, bo za tą kasę trudno o lepszy wybór, jednak w przyszłości kupię sobie coś od iRivera... Byłem zaskoczony jak szybko skończyła mi się pamięć (512 MB) na szczęście w zime nie używam cyfrówki i dołożyłem kolejne 512 MB na SD... Jednak po 700 MB na płytach to jest coś... ;-) a 128 MBowe odtwarzacze powinny być wycofane z rynku... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiłeś za 249zł ? w MediaMarkt sansa jest za 290zł.

 

Słuchałem sanse na jej oryginalnych słuchawkach - trzeba dobrać odpowiednie nasadki aby pasowały do uszu i dobrze brzmiały. Jakość dźwięku uważam że jest bardzo dobra - niewiele ustepuje gdy odsłuchiwałem na sennh mx400. Na mx400 minimalnie lepszy bas - głębszy i bardziej soczysty.

Kupiłem też z-cybera slot FX 256 - nie umywa się do sansy. Wygląda troche marnie przy sansie. Podświetlenie nierównomierne i z jednej strony. Czasem ma przestoje przy kolejnych odtwarzaniach otworów, lub przejściach do innych folderów - tego nie ma w sansie. Brak EQ. Dźwięk BEZNADZIEJNY na oryginalnych słuchawkach - jednak po założeniu mx400 - baaardzo przyzwoity (muszę przysłuchać się i porównać z sansą - ale bardzo podobny chyba poziom). Radio to pomyłka w z-cyberze - w sansie o wiele lepiej. W tych samych warunkach domowych sansa odbiera ok 5 stacji, zcyber jedną i to beznadziejnie.

Jeżeli ktoś stoi przed wyborem sansa a zling z-cyber FX (tu i tu możliwość rozbudowy pamięci), a nie potrzebuje dyktafonu (brak w sansie) -- wybór zdecydowny i jeden -- sandisk sansa.

Jest nowa seria sandiska sansa - e200 - tam nie ma możliwości rozbudowy pamięci ale jest dyktafon, no i jest nieco mniejszy od serii e130(140 1GB).

Generalnie rzecz biorąc sansa ze swą jakością i ceną chyba jest świetnym playerkiem MP3 ... :)

Edytowane przez eMeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie ostatnio mysle, czy jest jakis TELEFON komorkowy z dobrym odtwarzaczem mp3? (dobrym tzn conajmniej jak creative zeby to bylo, irivera nie wymagam bo watpie ze to predko powstanie). W ogole czy sie ktos spotkal z czyms godnym uwagi. (6320i?)

Juz nie wspomne ze ew taki telefon nie ma miec 2mbps aparatu, super mega polifonii, gigantycznego wyswietlacza itp, zadnych bajerow "dresiarskich". Najlepiej zeby wygladalo to jak nokia 8800, albo 8910i, do tego mialo monochromatyczny wyswietlacz, bardzo szybki soft (jak 6310), 0 bajerow, maksymalna oszczednosc baterii, i dobre wysokiej jakosc mp3 jak z irivera + conajmniej 512mb MMC :) (ciekawe za ile ktos wpadnie na zrobienie czegos takiego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SE W800i jest zbyt drogi w stosunku do tego co oferuje... Z telefonów z monochromatycznym wyświetlaczem, które posiadają MP3 znam tylko Samsunga M100, Siemensa SL45 oraz Nokie 5510- jedanak wszystkie to straszne przeżytki... Jak pisałem wcześniej jednym z moich telefonów jest Nokia N gage i naprawdę ten odtwarzacz ma rewelacyjny dźwięk- znajomi aż nie mogli uwierzyć jak im puszczałem... Sam odtwarzacz ma ustawienia rodzaju muzyki (pop, taneczna, jazz, klasyczna, latynoska, ogólny) oraz podbicie basu i mimo iż nie ma equalizera to brzmi rewelacyjnie. Sam telefon ma system Symbiana więc bez problemu można wgrać inny program do MP3, który posiada equalizer lepszy niż w Winampie, jednak jakość dźwięku i tak wydaje się gorsza niż w oryginalnym Nokiowym odtwarzaczu... N gage ma bardzo dobre radio (oczywiście możliwość zapisania nazwy stacji- zamiast RDSu) które można nagrywac na MP3 !! Słuchawki niezłe (zestaw słuchawkowy do rozmowy) ale jest w standarcie przejściówka do zwykłych słuchawek !! Wady tak jak pisałem- bateria, brak przewijania, obsługi folderów, i USB 1.1 oraz rozmiar ale zalet jest więcej - pamięć tanie karty MMC- do 1 GB, bardzo dobry kolorowy screen, bluetooth, telefon GSM, tryb głośnomówiący, dzwonki MP3 (jak ktoś lubi) i najlepsze na świecie komórkowe gry w jednym !! Poza tym Mp3 i radia można odsłuchiwac na wbudowanym głośniku bez słuchawek... Największa jednak zaleta to cena bo widziałem już na aukcjach w dobrym stanie za 300-350 zł+ 100 zł na 512 MB MMC i jest super grajek- jak myślicie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. krotko i do rzeczy: potrzebuje czegos taniego, co nie porani uszu dzwiekiem. audiofilskich wymagan absolutnie nie mam. cena: max 120-130zl. pamiec pewnie 128mb, ale niespecjalnie mi to przeszkadza. co najlepiej brzeczy [bo graniem tego pewnie nazwac nie mozna ;) ] w tej cenie? na poprzednich stronach dosc pochlebnie pisaliscie o ergotechu...

chociaz w tym przdedziale, wszystko to pewnie jeden wielki no-name. moze wiec taki avacs?

http://www.odtwarzaczemp3.pl/cgi/easyshop.cgi?com=PT/527

Edytowane przez x3n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok !! :-) To faktycznie niekomórkowy wątek... Byłem dziś znów w MM poszukać dousznych słuchaweczek bo nie wszędzie wypada zabierać te pałąkiem... Po waszych opiniach przyglądałem się tym Sennheiserom... Dobre są bo nie bardzo rozeznałem się jeszcze w temacie... Jakie polecacie do 50-60 zł maxymalnie???

 

W MM okazało się też że po tych promocyjnych Sansach ani śladu... Czyli jednak była okazja... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djtomas, proponuję, abyś jako najwidoczniejszy tu user napisał jakies podstawowe FAQ i dał je do pierwszego postu, troszkę to ułatwi rozwiazywanie problemów i doradzanie. Wiesz, chodzi mi o taki zbiór linków do forów o mp3-playerach, linki do kilku sklepów (tych najtańszych takze), może coś o słuchaweczkach, ewentualnie gdybyś cos znalazł o najkorzystniejszym formacie/bitrate to również.. Co o tym myslisz?

 

Moze wyslij jeszcze jakiś raport do moderatorów o oczyszczenie topicu z tej dyskusji o komórkach, a najlepiej przejrzenie całego topicu, bo ma juz ~25str.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem już jak zachwalacie te Sennheisery i Kossy, ale mi chodzi o to czy są rzeczywiście wyraźnie lepsze od słuchawek takich firm jak Sony, Pasasonic czy Thomson i czy tylko jakiś audiofil zauważy różnicę?? A jeśli chodzi mi o te bardziej znane czyli np. Panasonic to też nie mam zamiaru kupować słuchawek za 25 zł, no wtedy raczej nie ma szans na dobrą jakość... tylko coś droższego 60 zł... Zresztą droższe czy tańsze to pojęcie względne... Moje słuchawki Soniaka kupiłem w Stanach za 20 $ (wtedy 80 zł) podczas gdy w Polsce nie schodziły z ceny poniżej 160 zł :? Co do wątku telefonów to przecież W800 (seria WALKMAN )- sama nazwa wskazuje to najprawdziwszy na świecie ODTWARZACZ MP3 czy komuś się to podoba czy nie, a telefon jest tam tylko miłym dodatkiem... Dodatkowo posiada radio z RDSem- pokażcie mi jakiegoś iRivera czy inne cudo z takim bajerem ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie mozliwosc kupienia za granica mp w niemczech to

 

i.Beat organix jest najlepszy wyborem , - zwyeciezca prawie wszystkich testow playerow mp3.

 

wersja 512mb kosztuje obecnie 100euro. taki sobie sprawie niebawem;)

heh, moja siorka ma TrekStora wlasnie, a ja myslalem ze to jakis szit (niewiedza)

 

no to problem rozwiazany, przywiezie mi w kompleciku z Sennheiserami PX200 ;>

 

a co do owych sluchaweczek to na prawde daja czadu, nie spotkalem sie ze sluchawkami dousznymi, ktore by mi pasowaly, tak wiec jestem skazany na nauszne, a te sa genialne, konstrukcja jest niesamowicie wygodna, mozna caly czas je miec na sobie nie odczuwajac zadnego dyskomfortu, fajny design, no i brzmienie...

basik syci, cala reszta takze...

do tego bardzo fajne pudelko, do ktorych chowamy sluchaweczki po zlozeniu

 

jedyny minus to chyba krotki kabel (akurat w przypadku sprzetu przenosnego to nie problem)

no i moze cena, w naszym kraju na poziomie 300zl, ja bede mial za 39E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o jakość dźwięku bardzo polecam ci Sandiska Sanse.

512 kupisz za 400 zl

W tym masz sluchawki, pokrowiec, możliwość rozszerzenia pamieci kartami SD do 2GB, REWELACYJNĄ JAKOŚĆ DŹWIĘKU, radio i niestety brak dyktafonu. Gra bardzo głośno(jeszcze nigdy nie wzialem na wiecej jak 3/4 skali bo by mi uszy rozwaliło :P)

Firma bardzo znana w pamięciach do cyfraków.

 

Ja jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem już jak zachwalacie te Sennheisery i Kossy, ale mi chodzi o to czy są rzeczywiście wyraźnie lepsze od

Właśnie wymieniłem stare Sony MDR-15 na Senny PX30. No i Sony były pod 1 względem lepsze - miały dłuższy kabel........ Senny mają odczuwalnie niższy i dynamiczniejszy bass, mniej średnich, więcej przełomu średnich i wysokich, grają ostrzej, nawet chyba jak dla mnie fajniej niż mx300 (te od iRivera). A kosztują 60 zł czyli 1/2 tego co kiedyś zapłaciłem za Soniaczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

samsung yepp 1gb

kusi mnie swoją ceną, i tym, ze ma akumulatorek a nie baterie (dla mnie to plus) ale czy ktoś może się wypowiedzieć odnosnie faktycznej jakości dźwięku ( nie ejstem audiofilem, ale trzasków nie zniose:) )

i jeszcze znawców tematu jakieś słuchawki douszne proszę polecić :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...