Jump to content

aerial

Moderator Działu
 • Posts

  6384
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  68

Everything posted by aerial

 1. Odgrzeję kotleta, zamontowałem zewnętrzny loop na benchtable q06, pompa + rez oddalone o kilka metrów od stanowiska, idealna cisza. mały album: https://imgur.com/a/JIGPQka
 2. Kłótnia w internecie:
 3. Może nie zrozumiałem tego filmu.
 4. Arrival 1/10 Nawet dla fanów gatunku, oszczędźcie sobie 2 godzin :) najnudniejszy film jaki widziałem może w życiu nawet. Już pomijając pseudonaukę i pretensjonalność. Film jest niesamowicie wolny i nudny, a cała historia mogłaby zostać opowiedziana w 5 minut.
 5. http://is2.4chan.org/wsg/1485007059954.webm
 6. aerial

  Seriale

  Dla mnie The Knick to jeden z lepszych seriali jakie widziałem, rewelacyjny pod każdym względem.
 7. gtx970 albo 1060 3gb używane typu w okolicach 800zł można też przeczekać święta okres wzmożonego ruchu np. na allegro, jeżeli chcesz kupić możliwie najtaniej
 8. Co do twojego pytania o 950 vs 960 vs 970, tutaj na tle 1050
 9. aerial

  Diablo II

  Ja polecam glidewrapper do d2. Zachowujemy 800x600, ale jest supersampling do wyższej rozdzielczości i gra wygląda dużo ostrzej. No i to w trybie glide gdzie są wszystkie efekty świetlne. Multires (czyli te duże rozdzielczości gdzie widać więcej mapy i wszystko jest mniejsze) działa tylko z direct2d i tam nie ma tych świateł. Głównym problemem multiresa jest to że jak zwiększa się pole widzenia, to AI przeciwników nie jest do tego przystosowane, i nie reaguje na naszą postać (jest za daleko). Strzelamy sobie do stojących przeciwników. Wiele modów do d2, które korzysta właśnie z modyfikacji rozdzielczości i pola widzenia, i tak ma limit np. na 1024p, żeby nie przekroczyć tej bariery gdzie potwory przestają nas widzieć. Tutaj porównanie glide wrappera, bez zmiany pola widzenia, czyli prawidłowa interakcja z AI.
 10. Dodatków nie ma bo niby nie mieli kodu źródłowego, czy jakoś tak się tłumaczyli. Z tego co pamiętam sam patch podstawki która jest w hd nie miał nawet drobnych ułatwień które wprowadzano w dodatkach (np. stojąc bohaterem w młynie i używając spacji można było dostać złoto bez wchodzenia i wychodzenia, w wersji remastered to nie działa bo sama gra ma starego patcha sprzed dodatków?).
 11. Congrats, Donny. You spelled everything correctly this time. You and your supporters are still clueless dolts. :D
 12. W całej sytuacji chyba najzabawniejsza jest gimnastyka dziennikarzy z tvp/tvp info jak próbują wytłumaczyć widzom, że w zasadzie to dobrze że ograniczony ma być im dostęp do parlamentu i w gruncie rzeczy się nawet z tego cieszą.
 13. Można nie popierać pisu i jednocześnie nie być złodziejem i komunistą?
 14. https://www.youtube.com/watch?v=VsoVYStL6gQ
 15. Nie ograniczy cię cpu jeżeli to będzie kręcone i5, do tego można nawet kartę za 1500zł dać bez ograniczeń. Zasilacz jakiś rekomendowany gold z 500w spokojnie wystarczy z zapasem. Asrock p67 pro3 można dostać znacznie taniej, dobrze poszukaj w "zakończonych" na allegro po ile to okazja. Wszystkie te stare płyty, nawet Z77, o ile nie jest to jakiś model premium typu msi mpower czy asusy, to są do dostania poniżej 200zł (bliżej 150) jakieś msi. Asrocki to czasem po 100 nawet były w zeszłym roku, kwestia trafienia okazji.
 16. Za takie pieniądze to jakiś właśnie i5 sandy/ivy, nawet oc można zrobić i za resztę najlepsze cena/jakość gpu, jakiś 7970 np. W gotowych zestawach, jeżeli pochodzą z epoki i5 2500 właśnie to gpu będzie za słabe, odstające od reszty, bo karty zestarzały się znacznie w porównaniu do cpu. Najwięcej wydajności da ci mocne gpu. Nawet robiąc zestaw na zablokowanym i5 i taniej płycie jakiejś na chipsecie H.
 17. Q06 podejście nr3 :) do znudzenia 6700k @ 700rpm max Asus Impact VIII GTX1080 FE 2100mhz + raijintek morpheus 2x120mm be quiet @ 750rpm max 65C https://goo.gl/photos/CkEBaynVGseKTqF18
 18. Nie dają teraz w McDonalds darmowych burgerów przez godzinę dziennie? :E Będą dantejskie sceny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.