Skocz do zawartości
magda1233

Program Do Lan Pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

DU Meter pokazuje na wykresie download i upload, a jak chcesz widzieć kto i co oraz masz windows 2000 lub nowszy to zainteresuj się konsolą MMC (start->uruchom->mmc), wygląda to tak jak w załączniku. Jakby co to mogę pomóc jak sobie nie poradzisz.

post-100351-1105453219_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz się dowiedzieć i samemu poklikać:

http://www.theeldergeek.com/microsoft_management_console.htm

http://support.microsoft.com/kb/q230263/

 

Jeżeli Ci to zwisa to:

www.szantyk.eu.org/lan_smb.msc

 

Sciągnij to gdzieś np na pulpit, odpalasz i widzisz kto ci siedzi na kompie a jak klikniez tam po lewej na "open files" to widzisz co ściąga. Możesz także wywalić gościa klikając prawym na "open files" i tam wybrać odpowiednią opcję.

 

W sumie jakby Ci się chciało to sobie dodaj jeszcze w tej konsoli zarządzanie kontami żeby móc blokować wygodnie konto gościa, bo mi się jjuż nie chciało :]

 

Swoją drogą bawiąc się tym zauważyłem że jak ktoś ma kompa na win2k to można mu zdalnie przeglądać logi bez hasła i obejrzeć właściwości kont użytkowników :) hehe bezpieczeństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurza stopa :/ nie kontaktuje dzisiaj za bardzo, przepraszam za zawracanie gitary.

w takim razie czy uda się to co chcesz zrobić czy nie zależy czy jesteś w sieci jako zwykły user czy admin czy jeszcze co tam istnieje...

zależy nawet od topologii sieci IMHO ale ja tam sie nie znam...

Bo jeżeli jesteś na switchu i jako user nie mający dostępu do routera to będzie problem bo nawet posniffowac nie można.

Można za to podzwonić do sąsiadów i spytać ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łasic chyba mnie zle zrozumiałes mi nie chodzi o to czy ktos odemnie sciaga mi chodzi o to zeby wiedziec czy jakis uzytkownik sieci sciaga ze stron www

1213025[/snapback]

Trzeba mieć dostęp do jakiegoś węzła przesyłowego -> czyli na przykład router, serwer, etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...