Skocz do zawartości
boofi

Zasilacze Z Chieftec Dragon A Modecom Enjoy

Rekomendowane odpowiedzi

(na wstępie - przeczytałem mnóstwo wątków ale nie znalazłem odpowiedzi - 300GT jak na swą cenę i waty są chwalone a na 1136H wszyscy narzekają )

 

 

Witam

Przymierzam sie do kupna obudowy chiefteca z serii dragon w niebieskim kolorze

obudowa niby posiada zasilacz 1136H (choć niektórzy pisali kilka dni temu ze mają byc montowane 360w DF (nie wiem który z tych dwóch)

zasilacza i tak nie bedę uzywał (mam HK 400XP) i w związku z tym pytanie

(gdyż jeśli sie okaże lepszy niż 300GT to zrobie swapa ;-)

wiec pytanie wyglada tak ze moge wymontować chiefteca (nie wiem czy bedzie to 1136h czy tez tennowszy ) i podarowac mojej lasce (ma obudowe modecom'a a w niej 300GT) czy lepiej zostawić 300GT na miejscu

co do konfigu to ma durona 1600@2000 512 ramu , 9600se , 120 gb samsung , cd-rw ,3 wiatraki - czyli nic specjalnego

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zadalem podobne pytanie niedawno... Czy wymienic 300GT na tego szefa 1136 bez doplaty? Odpowiedzi jakie uzyskalem to ze raczej nie warto bo te szefy czesto padaja i taka wymiana raczej nie ma sensu. Wypowiedzial sie sam BENITO :) wiec cos w tym jest :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba nie będę wymieniał ...

co do obudowy to moge ja kupić w poznaniu za 437 zł

bez zasilacza musiał bym czekac

w angeli bez zasiłki 356zł + wysyłka 24zł więc razem 380zł

różnica 57zł za zasilacz 360W PFC ATX-1136H.

i co wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu w danym kontekście nie widziałem sensu go wymieniać ;), ale jeżeli masz go za 57 zł i będzie całkiem sprawny to kupuj, potem najwyżej sobie zmienisz a ten sprzedasz drożej np. na allegro, bo np. jeżeli dostałbyś modecoma 350 GTF to już bym na tego chiefa w ogóle się nie patrzył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...