Skocz do zawartości
sliqe

6610i A Irda - Problem ; >

Rekomendowane odpowiedzi

No problem polega na tym ze niemoge wysylac zdjęć za pomoca podczerwieni : / Jak to zrobić ? : > W instrukcji nie ma tego opisanego ; /

1214540[/snapback]

jesli chcesz przeslac zdj na inny tel to zapomnij (chyba ze jestes cudotworca ;-])... jesli chodzi o przesylanie z tel na kompa i odwrotnie to zapewne masz cd dodawane do tel a tam jest pc suite... uzyj go , jest bardzo domyslny jesli chodzi o obsluge...

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia ma swoje IRDA i tyle. Raz udało mi się przesłać fote (zresztą fatalną) na Samsunga.

Aby uzyskać dostęp do pamięci Nokii potrzebny jest taki śmieszny kolorowy soft (Nokia Utilites czy jakoś tam), może gdzieś będzie na stronach Nokii.

 

Bluetooth też działa dziadowsko w Nokiach. Monopolista robi swoje. Kreuje własne standardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sentyment do Nokii i zawsze bede kupowal telefony tej firmy.

Moja 3510i przezyla upadek z drugiego pietra po betonowych schodach.

Pekla tylko obudowa ale komorka zyje.

6610 wpadla mi do kaluzy co prawda do bardzo plytkie ale liczy sie fakt.

Oczywiscie nic sie jej nie stalo. Ilosci upadków na chodnik to juz nawet nie licze.

Poprostu te telefony sa nie do zajechania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...