Skocz do zawartości
Kirk42

Jaka Najlepsza Płyta Pod Lga 775?

Rekomendowane odpowiedzi

W jednym z testów www.twojepc.pl, i865 pobił i915 jeśli chodzi o wydajność. Co wy na to? Nie skazywałbym na porazkę AGP tak szybko. Chcecie mi wmówić, że postep w grach będzie tak szybki????? Zobaczcie, że dopiero Doom, HL2 i Far cry ustanowiły jakieś nowe poziomy wymagań - tym samym można je uznać za pewnego rodzaju kamienie milowe. kiedy bedą następne??? Za 4 lata???? Do tego czasu doczekamy się lepszych kart PCI-Express. A i pewnie obecne i915 wtedy też będą do wymiany....:) Ehh, tak sobie gadam. Ja pewnie wezmę Abit AS8 i Celka D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek Celek D 2,66 tak jak twój. Pamięci Hynix D43 2x DUAL. W Biosie sprawdzalem dziś rano i było na AUTO. Jednak z ręki nie mogę wybrać więcej jak 333. Z instrukcji wynika ze tak ma być i inaczej nie będzie. Mozesz mi to wytlumaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prawdą jest , że nie opłaca się zmieniać na PCI-E. Jak narazie karty nie działają na nim z pełną prędkością , ale to się zmieni. To własnie dlatego AGP/PCI-E teraz to niewielka róznica , ale prędzej czy poźniej z AGP się pożegnamy. Poza tym karty na PCI-E są ... tańsze ?? GF6600 Winfast chociażby... .

 

DDR-II - Twoja wola , nafajniejsze [ i najdroższe ] płyty są tylko na DDR-II. A jak nie chcesz DDR-II to za 350 PLN już kupisz dobrą płyte. Nie polecałbym ASUSa.. chyba , że te pod INTELa jakoś znacząco różnią się do tych pod AMD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...