Skocz do zawartości
iceangel4444

Komp Sie Nie Wlacza Po Nocy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem - zakupilem niedawno nowa karte graf. Asusa 9600 xt.

Zainstalowalem ja wysztko ok smiga, zadnych problemow. Pierwszy dzien oczywiscie granie do 03:00 :), ale rano wstaje, wlaczam kompa a tu nie ma tego (pc speaker) piiik !!! i nic sie nie uruchamia.

No to restartuje i nic. Wlaczam, wylaczam i nic. Robie resa biosu i nic. Odlaczam all kable od zasilania oprocz plyty uruchamiam i nic. W koncu zaczalem odpinac karte sieciowa, ale dalej nic. xxxwa mac !!! odlaczam karte graf ............. i piiiik !!!! jest dziala - uffff.

No to podlaczylem all i juz jest wszystko ok. All dziala, win sie odpala.

I co jest dziwnego, ze jak wylacze na 2 - 5 godzin to komp sie normalnie uruchamia, a jak wylcze xnoja na noc to mi sie bydlak nie chce zalaczyc i juz 4 dni musze wyciagac karte graf - wlaczac - wylaczac - wlozyc karte graf i wlaczyc to wtedy dziala.

 

O co w tym biega !!! ?

Plz pomozcie bo sobie wyrucham agp na maksa jak tak bede dalje robil :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie napisalem jaki mam sprzet :)

 

A wiec:

Procesor: ATHLON XP 2600 THORTON

Plyta glowna: ASUS A7N8X-E DELUXE

Zailacz: CHIEFTEC 360 W

Karta graficzna : Radeon 9600 XT ASUS

Pamieci TWINMOS na dualu 2 x 256

Dyski twarde : Samsung Spin Point 160 GB SATA/150 na ktorym jest system i ATA 40 GB fujitsu.

Karta sieciowa Realteca.

CD-RW Teac 52/36/52 x

CD-ROM LG 53x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedys podobny problem na starym sprzecie, tylko ze tam trzeba bylo procka ze slotu wyjmowac i wkladac. u mnie pomoglo wylaczanie na noc listwy.

Sprobuj karte mocno dokrecic, nie wiem jak wyglada ale moze pod ciezarem sie wygina albo cus :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys mialem identyczny problem gdy kupilem nowego kompa , probowalem wszystkiego co przychodzilo mi do glowy a komp po dluzszym czasie odpoczynku nie pracowal . W koncu pomoglo wyciagniecie karty grafiki i wkrecenie jej na "hama" w slot agp . Od tej pory przez 2 lata wszystko dziala bez najmniejszego problemu . Polecam sprobowac tego samego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na maxa znaczy wkrecic tak zeby nie mogla sie wogole ruszac w slocie . Najpierw ja wcisnij tak zeby sie nie ruszala a potem (trzymajac) jeszcze dokrec srubke , jak nie bedzie chodzic no to chyba tylko serwis bo widze ze wykorzystales juz wiekszosc mozliwosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak.

Wkrecenie karty na hama tez inc nie dalo.

Wyciagalem karte jeszcze pare razy. Ale sie wkuxxx i rozkrecilem calego kompa.

Przedmuchalem wszystkie gniazxda z kurzu, procek tez odpialem.

Wkrecilem all spowrotem i dzisiaj juz all ok.

Komp sie wlacza normalnie.

Edytowane przez iceangel4444

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...