Skocz do zawartości
Crosis

R.o.s.e Online

Rekomendowane odpowiedzi

teraz bede udawał agenta Smiths'a

(...)

Mnie już trafia, ale Arcanell ma w sobie więcej cierpliwości więc klika i enteruje za mnie B).

1326409[/snapback]

To jest już nas dwóch agentów ;)

 

Nieładnie wykorzystywać innych. Przekaż Arcanell, że nie mogę się doczekać kolejnego spotkania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Znaczna czesc klanu moze sie na mnie niezle wqr.... za to co zaraz napisze ale cotam

zastanawiam sie nad opuszczeniu klanu(zmiana na inny bo sam sobie niedaje rady z expowaniem a na was zadko mozna liczyc) :/ lub oddaniu komus postaci. Ta gram mnie czasami dobija, tracenie expa i problemy z jego zdobywaniem to dla mnie duzy problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Znaczna czesc klanu moze sie na mnie niezle wqr.... za to co zaraz napisze ale cotam

zastanawiam sie nad opuszczeniu klanu(zmiana na inny bo sam sobie niedaje rady z expowaniem a na was zadko mozna liczyc) :/ lub oddaniu komus postaci. Ta gram mnie czasami dobija, tracenie expa i problemy z jego zdobywaniem  to dla mnie duzy problem.

1326566[/snapback]

No granie Muse jest dość trudne. Ta postać ma bardzo mało defa, jedyny sensowny sposób na zdobywanie expa to party, ale żadko kiedy gra się na dobrym party, zdarza się, że gra się z lamerami którzy co chwilę odpoczywają bo im się mana traci :mur: albo sobie czatują i tak będą stać w mniejscu i tylko czekają aż ty nabijesz jeszcze dla nich expa. Zabiją jednego na 3 przeciwników mimo że są soldierami. A najgorsze co może być to walka z 4 przeciwnikami naraz. Nie nadążam się leczyć i ginę w przeciągu 5 sekund nawet nie zdążę uciec. To jest dobijające -3% exp i jeszcze tak długo trzeba grać żeby nabić level.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to jakas tragedia jest... lagi takie ze nie da sie nic zrobic... zamiast grac wole obejzec sobie film..

Kancik.. "bo sam sobie niedaje rady z expowaniem a na was zadko mozna liczyc". Jakto na nas nie mozna liczyc? Przeciez grajac to glownie czekamy az Ty wejdziesz bo bez Ciebie jest ciezko. Czy z nami w party zle sie gra? Tego tez nie rozumiem bo zawsze sobie radziles dobrze, a exp lecial tak samo nam jak i Tobie, czyli ladnie. Czy kiedykolwiek mial do Ciebie ktos pretensje ze nie zdazyles i ktos ginal?? Nie. A to ze sam giniesz.. juz o tym gadalismy.. tak samo bedziesz ginal u nas jak i w innym klanie. Albo najlepiej napisz doslownie co Ci przeszkadza, moze jestesmy w stanie zmienic cos, aby gralo Ci sie lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja zrezygnowałem z bycia w gildi...bo niewidziałem żadnej różnicy, jak sie umuwiliśmy na party połowa nie przychodziła, wogóle jakieś dziwne towarzystwo było...teraz sobie biegam sam i gram na 2 postacie :D dopiero jak mój dealer'ek stanie sie artistianem i ładnie wyposarzy do wówczas pomyśle nad jakąś gildią, póki co prawie 43lvl :D

 

i mam pytanko: są jacyś inni dealerzy? i jak to jest wkońcu, dealer ładuje w con, sen i str, ale str tyle tylko aby unieś luncherka czy więcej?

jak to jest luncher jakiego statu wymaga? str czy może jakiś inny? bo ja sam już nie wiem i czuje sie zakłopotany dlatego ładuje ciągle w con i sen (teraz bardziej w sen, żeby podnieść jakość craftowanych przedmiotów)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dealer używający launchera - jego damage jest liczony w ten sposób:

40% STR, 50% CON, 10% SEN

 

Dealer używający guna:

45% DEX, 45% CON, 10% SEN

 

Jeśli idziesz w Artisana, to najważniejsze dla niego są CON i SEN (SEN jest ważne przy craftowaniu, ale o tym już wiesz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozesz w koncu napisac o co dokladnie Ci chodzi? Tylko dokladnie a nie samymi ogolnikami.

BTW Ty napisales o zmianie klanu sam tego nie wymyslilem.

Edytowane przez Lord_Shiva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze Was o pomoc

 

juz kiedys pytalem sie o to ale nadal mam ten problem.

chodzi o to ze w Junion Polis rozmawialem z gosciem od uni (Gunwayne) no i pobralo mi 30k. no i co dalej? w cechach postaci mam napisane "Union Order". mam 34lvl. wiec naleze juz do tej uni czy jeszcze nie? zeby robic questy za pkty unijne powiedzieliscie mi zeby porozmawiac z tym po lewej (Huffe) ale on nadal odsyla mnie do Gunwayne`a. gdy rozmawiam z nim o jakims treningu, mowi cos o 50lvlu.

musze miec 50lvl zeby calkowicie nalezec do uni?

czy sa jakies unie dla nizszych lvli?

kiedys ktos z Was pisal ze zapisal sie do uni, pobralo kase i do uni go nie wzieli. czy mi to samo sie przytrafilo?

 

wyjasnijcie mi to prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze Was o pomoc

 

juz kiedys pytalem sie o to ale nadal mam ten problem.

chodzi o to ze w Junion Polis rozmawialem z gosciem od uni (Gunwayne) no i pobralo mi 30k. no i co dalej? w cechach postaci mam napisane "Union Order". mam 34lvl. wiec naleze juz do tej uni czy jeszcze nie? zeby robic questy za pkty unijne powiedzieliscie mi zeby porozmawiac z tym po lewej (Huffe) ale on nadal odsyla mnie do Gunwayne`a. gdy rozmawiam z nim o jakims treningu, mowi cos o 50lvlu.

musze miec 50lvl zeby calkowicie nalezec do uni?

czy sa jakies unie dla nizszych lvli?

kiedys ktos z Was pisal ze zapisal sie do uni, pobralo kase i do uni go nie wzieli. czy mi to samo sie przytrafilo?

 

wyjasnijcie mi to prosze

1327394[/snapback]

Ja jestem w Arumic, tam normalnie dostałem questy na których zarabiam punkty unii.

Nie martw się o kasę odrobisz ją :) Mi ostatnio wcięło skrzydełka za 40k jakiś bug w grze w momencie jak chciałem je sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Znaczna czesc klanu ...

1326566[/snapback]

:blink: Nie !! Nie to nie jest powód do wqurwienia !! Po prostu jest to smutne :unsure: . Chociaż część Tweak'owców może mnie ganić za moje zdanie, uważam, że w znacznej mierze Kancik nasz jedyny Muz ma racje... Sam czuję się po części winny tej sytuacji. Może akurat nie w tym sęk, że żadko razem expekujemy, bo za ostatnie dni należą się Kancikowi ogromne podziękowania z mojej strony, ale w tym, że nad wymiar używam jego zdolności leczących, np. rzucając sie jak wściekła wężownica z 55lvl-em na Golema z Ganzi. Wierzę jednak, że jeśli przęciągnąłbym strunę zbyt mocno, Kancik zganiłby mnie za to.

 

Ale nie tylko to dziwi mnie w naszym klanie. Zaskakujące jest dla mnie to, iż zaczynamy dzielić się na części. Wielu z was zapewne domyśla się co mam na myśli. Nie chcę nikogo oskarżać, ani narzekać na kiepską sytuację w klanie, bo tak wcale nie uważam. Jedyne co mnie zaczyna boleć to fakt, że mimo iż tworzymy drużynę, to w praktyce okazuje się, że wielu z Tweak'owców dba jedynie o swoją skórę, swoje expeki i swój "interes" w każdym tego słowa znaczeniu. Ja jestem świeży, jeśli chodzi o nasz klan, ale mam doświadczenie w on-line'owych klan'owaniach. Dlatego jako jeden z Nas chcę jedynie zwrócić uwagę na to co się dzieje. A co takiego ? Spójrzcie na Kancika i jego smutek i obawy. Moje są podobne. Jaki problem ? Może i żaden, bo przyjdą następni. Ale być w klanie, żeby tylko być wcale nie jest zbyt ambitne. Pomyślmy o tym i postarajmy się zrozumieć Kancika.

 

I z innej beczki. Zeni - nikogo nie wykorzystuję. Arcanell sama zwróciła się do mnie z ofertą pomocy w dopychaniu się do serwera. A i prośba mała. Staraj sięza bardzo nie przyzwyczajać do mojego supprotu :mrgreen: ! Pozdro!

 

Smutnie kończę z gorącą nadzieją jednak, że wyjdzie słońce.

 

"... bo nie ważne jak spadasz. Ważne jak lądujesz ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej masz to samo. 30k poszło w otchłań. Ktoś na tej unii stracił już 90k więc nie jest jeszcze źle ;)

 

Przy Union Order powinna być napisana nazwa unii.

1327498[/snapback]

gdy rozmawiam z Gunwaynem ze jestem zainteresowany przystapieniem do uni on mi na to: "You have already joined to union. If you want to join us, go and withdraw the union joined."

 

gdy z kolei gdy ide np do Arumic mowia mi ze naleze juz do innej uni i zebym sie od nich wypisal.

 

a wlasnie przy "Union Order" nie ma zadnej nazwy

 

no wiec nie wiem czy naleze do unu czy nie?

co z tymi questami?

jaki trzeba miec lvl zeby nalezec do uni? mam 34

 

za odpowiedz z gory wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskakujące jest dla mnie to, iż zaczynamy dzielić się na części. Wielu z was zapewne domyśla się co mam na myśli.

(...)

Jedyne co mnie zaczyna boleć to fakt, że mimo iż tworzymy drużynę, to w praktyce okazuje się, że wielu z Tweak'owców dba jedynie o swoją skórę, swoje expeki i swój "interes" w każdym tego słowa znaczeniu.

1327719[/snapback]

Niestety nie wiem co masz na myśli pisząc, że zaczynamy dzielić się na części :blink:

Dbamy o swoją skórę, expeki i swój "interes". No i tu też nie wiem o co chodzi :blink: Ja uważam, że w klanie jest ogólnie dobrze. Kiedy mogę, to pomagam (zresztą sam o tym dobrze wiesz :) ).

Zauważ że różnica w lvlach jest ogromna. Whi5p i PinHeadPL mają lvle 75+, część z nas od 59 do 68 (nie jestem na bieżąco :| ), a jeszcze inni koło 3x-4x. Przez to trudniej jest zrobić party i ogólnie grać w teamie.

 

A i prośba mała. Staraj się za bardzo nie przyzwyczajać do mojego supprotu :mrgreen: ! Pozdro!

1327719[/snapback]

W Twojej wypowiedzi widzę iskrę zazdrości ;)

 

gdy rozmawiam z Gunwaynem ze jestem zainteresowany przystapieniem do uni on mi na to:  "You have already joined to union. If you want to join us, go and withdraw the union joined."

 

gdy z kolei gdy ide np do Arumic mowia mi ze naleze juz do innej uni i zebym sie od nich wypisal.

1327747[/snapback]

Wygląda na to, że jesteś już w Arumic Union. Idź do nich i zrezygnuj z tej unii na rzecz Knightów. Nic więcej mi do głowy nie przychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko odnosnie skilli,otoz sa tam 3 zakladki w tym active i passive,jak nacisne skill tree to widze piekne skille ktorych uzyc nie moge :-P ,jak moge je zdobyc?

Soldier lvl17 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialem ze "Union Order" to nazwa uni. widocznie przez przypadek zapisalem sie do zakonnikow :)

teraz nareszcie jestem u Knightow

 

wybaczcie to zamieszanie jakie zrobilem

 

mam 34 lvl od jakich questow zaczac zeby nie bylo za trudno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko odnosnie skilli,otoz sa tam 3 zakladki w tym active i passive,jak nacisne skill tree to widze piekne skille ktorych uzyc nie moge :-P  ,jak moge je zdobyc?

Soldier lvl17 :)

1328198[/snapback]

Możesz je kupić w Zant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Zant, w centrum stoi taki rycerz (nie pamiętam imienia) - on sprzedaje książki ze skillami, które następnie używasz, żeby móc korzystać ze skilli. W Junon książki ze skillami sprzedaje koleś pod taką kopułą, koło fontanny. Im lepszy skill, tym więcej kasy trzeba wydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko odnosnie skilli,otoz sa tam 3 zakladki w tym active i passive,jak nacisne skill tree to widze piekne skille ktorych uzyc nie moge :-P  ,jak moge je zdobyc?

Soldier lvl17 :)

1328198[/snapback]

 

ja swoim soldierem lvl29 póki co, nie kupuje teraz żadnych skilli tylko czekam aż nabije lvl70 i dopiero...tak przeczytałem na roseguru.com...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Nie wybierasz żadnych skilli ? :blink:

 

To jak Ty musisz się męczyć grając w ROSE. Nie wiem kto takie bzdury na roseguru.com napisał, ale kilka skilli warto wybrać, np Armor Mastery, Weapon Mastery, Hardened Body czy np. Quick Step. Są to skille pasywne i przez to cały czas wykorzystywane automatycznie.

 

Jeśli serio piszesz, że żadnych skilli jeszcze do tej pory nie wybrałeś, to już chyba nic nie będzie w stanie mnie zaskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Nie wybierasz żadnych skilli ? :blink:

 

To jak Ty musisz się męczyć grając w ROSE. Nie wiem kto takie bzdury na roseguru.com napisał, ale kilka skilli warto wybrać, np Armor Mastery, Weapon Mastery, Hardened Body czy np. Quick Step. Są to skille pasywne i przez to cały czas wykorzystywane automatycznie.

 

Jeśli serio piszesz, że żadnych skilli jeszcze do tej pory nie wybrałeś, to już chyba nic nie będzie w stanie mnie zaskoczyć.

1328510[/snapback]

nie i póki co daje sobie rade, tylko nie zapominaj, że ten Soldier jest drugą postacią...i co dziwo nie męczę się strasznie, moge dać screena :D spokojnie podbije do 30lvl i zaczne ładować w skilla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno żadnego skilla nie kupowałeś, nawet Armor Mastery lub Weapon Mastery? Czy może chodziło Ci o to, że masz wykupiony jakiś skill np. Weapon Mastery i więcej w niego nie ładujesz, że zachowujesz skill pointsy.

 

Przecież taki np Armor Mastery i Weapon Mastery będziesz musiał wybrać, bo inaczej nie będziesz w stanie kupić późniejszych skilli jak chociażby Impact Wave (Knight) czy Champion Hit (Champion).

 

Proponowałbym jednak zainwestować już teraz trochę sp na te najważniejsze skille, a poźniej co kolejny lvl zachowywać spki.

 

Mój Soldier - 63lvl -> Knight

Skille: Armor mastery - 10, Weapon Mastery - 10, Leap Attack - 10, Endure - 2 (na 70 wymaxuje), Taunt - 1 (na 70 wymaxuje), Hardened Body - 10.

Obecnie mam do rozdania ok 400sp i czekam na 70lvl, a później trzeba będzie w coś zaiwestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...