Skocz do zawartości
Crosis

R.o.s.e Online

Rekomendowane odpowiedzi

Ja woopie kinga zabijalem 2 dni, w sumie z 8 godzin na to zmarnowalem... Zwykle jak sie wszyscy rzucaja to dostajesz z 200-500exp, wtedy gdy dostalem klucz, mialem 850. Wiec widac ze najprawdopodobniej liczy sie pierwsze uderzenie, i wiekszosc zadanych obrazen - a nie wytlumaczysz reszcie ze nawalanie razem jest bez sensu. King sam w sobie jest cholernie trudny (na 24lvl soldier pary razy trafilem chcac nie chcac spowrotem do miasta...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smierdzi mi to MU :-| :-| :-| :-| :-|

a to znaczy ze tego patykiem nie dotkne

grałem w mU i na 37 lvl przestałem bo jak zobaczyłem ze to zaczyna za bardzo wciagac

to powiedziałem dosyc - mam inne zajecia :]

wciągnełem w to pół miasta ale co tam niech sami grają :P

gdyby to był jakis inny mmorpg to skusiłbym sie

ale cos innowacyjnego musi byc

albo z grafą conajmniej jak w MU ONLINE osadzone w swiecie dragonball z dopieszczonym gameplayem

przy DB wymiękam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja postać to: Zenithar

Dopiero level 6 ale na usprawiedliwienie mam to, że gram od niecałej godziny.

 

Jeszcze muszę troszkę rozpracować gierkę.

1247333[/snapback]

na niskim levelu latwo znalezc materialy jak :

 

iron thread

bird feather

 

jak masz albo znajdziesz to nie wywalaj !!!!!

odkupie za 1000z sztuka :)

 

moj nick to RudyPL, w menu/community wpisz mnie do friends

 

PS. za ta kase kupisz jakis fest miecz i bedziesz kosic jak boryna zboże .....

loduj w sile i bedzie ok. do 15 levelu mozesz punkty zresetowac ! i ustalic odpowiednie dla swojej klasy postaci.

Edytowane przez stona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zrobiles juz questa zwiazanego z epidemia? Jesli nie to jak juz ktos napisal idz do OldFishermana w Adv, obok village chief'a, na poczatku bedzie latwo, ale im dalej tym trudniej, ja juz robie go z 4 dni, musze dostarczyc zloto - captain moldy sie klania, i na 25lvl nijak nie moge sobie z nimi poradzic.

 

Ja laduje jeszcze do sens(krytyki) i conc(szybkosc regeneracji).

Warto tez robic Party chociaz by z tego wzgledu, ze po jakims czasie (pare level'ow party) zwieksza sie exp. Bodajze ze na 10lvlparty za kazdego potworka 300%exp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

um, ja też zaczęłam ściągać R.O.S.E-nie wiem czemu, ale jak weszłam na tamtejszą stronę, to jak żywe mi stanęło PT przed oczami :-P

nie wiem, ale mam takie dziwne wrażenie, że generalnie wśród polskich graczy domiuje płeć...khem..męska? :rolleyes: mam nadzieję że jako słaba kobietka będę się cieszyć pewnymi względami ^_^

mam jedno pytanie, dość przyszłościowe, zwłaszcza że ściągnęło się caaaałe 7%:czy "cleric" jest przydatną klasą dla "samotnika"("samotniczki"?^^")? Tj czy oprócz czystego supportowania może przywalić (ach, moje ukochane DL, wróć!)? No chyba że jakiś męski men się mną zajmie, a ja w dowód wdzięczności blessować będę :lol: :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podawajcie swoje ksywki w grze !!! Łatwiej będzie siebie odnaleźć :)

Moja ksywa to: Zenithar

 

Nevaglarien ja się chętnie Tobą zajmę ;)

BTW: czyżbyś była fanką Tolkiena? (podpis jakiś taki znajomy ;) )

 

Jeszcze jedno: nie sprzedawajcie w sklepie przedmiotów: Iron Thread i Bird Feather. Dobry Dealer potrafi z nich zrobić dobry przedmiot, pozatym ich cena jest sklepach zaniżona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crosis: tak, tak, jestem fanką Tolkiena, ogólnie pojętego fantasy, szermierki średniowiecznej, uzbrojenia i wojskowości na całej rozciągłości dziejów, trampków, glanów oraz szczurów(na moim avatarze jedna z trzech moich szczurzyc: Łezka, zwana oficjanie przez kolegę Niniel :lol: )

 

żeby nie być boleśnie powtarzającą się, moją postać będzie się "Eruntale" nazywać.

 

BTW: czy istnieje jakiś ircowy pokój(polski) o ROSE?

 

a właśnie: mój get right donosi że za 3 godziny będę mogła grać ^^

Edytowane przez Nevaglarien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW: czy istnieje jakiś ircowy pokój(polski) o ROSE?

Zawsze mozna stworzyc.

 

Cze

ja mam 40lvl dealer  i jakies 100k w skarbonce plus itemki:) z mila checia dorzuce sie do gildii

A ile taka przyjemnosc ?:)

Aha jest mozliwosc wylaczenia tych "tabliczek" nad kazdym sklepikiem? Bo poruszanie sie w Zant jest delikatnie mowiac irytujace..

Edytowane przez zysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczyściłem trochę topic. W wolnych chwilach dodam do pierwszego posta (za pozwoleniem Fidela) najważniejsze informację o ROSE.

 

BTW: Na których kanałach przeważnie gracie? Ja na 3.

 

UPDATE: Mam obecnie tylko 30k kasy. Level 16 Soldier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ROSE jest chat tam mozna zrobic pokoj polski ale  max 8 osob na pokoj:/

a z tego co wiem to zeby zalozyc gildie trzeba miec 1mln a to troszke duzo:(

Irc chyba lepszy.

W takim razie gildia bedzie musiala poczekac. :)

 

BTW: Na których kanałach przeważnie gracie? Ja na 3.

Ja na 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a właśnie: mój get right donosi że za 3 godziny będę mogła grać ^^

1249566[/snapback]

 

:) niestety jeszcze cie czeka przejscie przez update:( wiec sie przygotuj na tortury, uspokoj sie bo update bedzie sie wywalal co chwila, ale oplaca sie pomeczyc troche:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) niestety jeszcze cie czeka przejscie przez update:( wiec sie przygotuj na tortury, uspokoj sie bo update bedzie sie wywalal co chwila, ale oplaca sie pomeczyc troche:)

Czytajac wczesniejsze wypowiedzi przygotowalem sie na ciezka wojne, a tu niespodzianka u mnie update trwal <10min, wysypal sie tylko raz na poczatku.

 

 

ja jednak stawiam na IRC...moze IRCNet? #rose?

Ja jestem za Quakenetem.

#rose.online stoi otworem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) niestety jeszcze cie czeka przejscie przez update:( wiec sie przygotuj na tortury, uspokoj sie bo update bedzie sie wywalal co chwila, ale oplaca sie pomeczyc troche:)

1249692[/snapback]

 

U mnie update przeszedł bez najmniejszych problemów. Trwało to 10s :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram tera hawkerem na 15 bo 1tyg temu dociongnelem novicka do 10 a dzisiaj sie zaczelem znowu bawic sie moj nick TallonPL (jezeli moj kuzyn to bedzie przegladal to sie niech nie wnerwia ze mu nick wzielem :P) a problem mam taki jak dawac skille bo wlanczam drzewko wszystkie takie ciemne i nie wiem jak dawac z gory thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...